כיאל, גולן וקוזוקין בהרכב

פרסום ראשון: באימון הסגור שערכה הנבחרת, קשטן תרגל את שמואל קוזוקין כמגן ימני. קוזקין שיחק גם נגד פינלנד ובירם כיאל ממכבי חיפה פלוס חלוץ לוקרן, עומר גולן . כן תורגלו בהרכב סלים טועמה וקולאוטי

יום שישי 05 ספטמבר 2008
אשר גולדברג

נבחרת ישראל קיימה הערב (חמישי)  אימון סגור, אימון לפני אחרון ולקראת מסיבת העיתונאים של דרור קשטן כשאיצטדיון רמת-גן סגור לתקשורת מהחשש של המאמן הלאומי שגורמים מסוימים מעבירים אינפורמציה מקצועית על התירגולים הנעשים באימוני הנבחרת.

באימון הסגור שערכה הנבחרת, דרור קשטן תרגל את שמואל קוזוקין, מגנה הימני של בית"ר ירושלים בהרכב הראשון ביחד עם בירם כיאל ממכבי חיפה. עוד שינוי מרענן הוא צירופו של עומר גולן, חלוצה הישראלי של לוקרן הבלגית לעמדת הקישור מול שוייץ.

בנוסף גם סלים טועמה, קשרה של סטנדרד ליאז' הבלגית שיחק בצוותא עם רוברטו קולאוטי, מה שיסלול את דרכו של אליניב ברדה לעבר הספסל.

לפי אימון הערב, אי אפשר עדיין לדעת מי יהיה השוער הראשון ביום שבת, שכן קשטן עורך משחקונים פנימיים על חצי מגרש והתירגול הערב הוא נסיונות למצוא את החיבור למערך הקדמי של הנבחרת. 

קשטן: המטרה ידועה - ביחד זה אפשרי

בנוסף גם נערכה היום (חמישי) לאחר האימון הסגור, מסיבת עיתונאים של הנבחרת. דרור קשטן כהרגלו כיבד את היריבה. 

מאמן הנבחרת הישראלית אמר במסע"ת: "הדירוג מצביע שאנחנו התקדמנו רבות בעולם. אנחנו מתמודדים נגד אחת היריבות החזקות בבית, שרוצה גם היא להעפיל למונדיאל. המטרה ידועה, שביחד זה אפשרי". 

יוסי בניון, קפטן נבחרת ישראל אמר: "יש לנו צוות שחקנים צעירים מצויינים ואני שמח על כך. אנחנו משחקים למען המדינה, ואנו בטוחים כי בהחלט ביחד אפשר לעשות זאת, אבל לא לזלזל ביריבה". 

תמונה: באדיבות ההתאחדות לכדורגל

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק