סינגל מפתיע לשני

כבכל יום, גם היום אנו מציגים לפניכם את מהדורת ה-WINNER. היום במהדורת המלצות ה-WINNER: המלצה לסינגל על המשחק בין מכבי נתניה למכבי תל אביב

יום שני 19 ינואר 2009
מערכת TELESPORT

מכבי נתניה גברה הערב (שני) על מכבי ת"א בתוצאה 0:1, חזרה למקום השני בטבלה וצימקה את הפער ממכבי חיפה המוליכה לנקודה אחת בלבד. שוערה של נתניה, לירן שטראובר סיכם: "היה חשוב להחזיר את כח הההרתעה שלנו בבית, ולא לספוג שער". 

"לנצח את מכבי תל אביב בבית זה לא דבר פשוט,̠בעיקר כשהלחץ הגדול היה עלינו. ידענו שהפועל ת"א ניצחו בשבת, ורצינו לשמור על המקום השני. נגיע מוכנים לשבוע הבא, יש לנו משחק חוץ לא פשוט אבל עוד שלוש נקודות בקופה".

כובש השער, שלו מנשה אמר בסיום: "אין מה לדבר על אӜיפות, זה רחוק. הליגה תסתיים רק במאי, וחצי מהמשחקים עוד לפנינו. נקווה שנגיע למחזורי הסיום באותו המקום. במחצית הראשונה שיחקנו טוב, הבקענו והגענו למצבים. במחצית השניה לא שיחקנו טוב, לא ידענו לדרוס ולנצל את היתרון כדי להבקיע עוד שערים. אנחנו צריכים לשפר את זה".

רביד גזל הוסיף: "אנחנו עכשיו נקודה מהמוליכה, אבל יש לנו עוד דרך ארוכה. המשחק היה די שקול, ובסוף היה לנו גם קצת מזל, אבל במשחקים כאלה לפני הפגרה היינו מאבדים נקודות בבית". 

"אני שמח שהצלӗנו להשיג את 3 הנקודות, ומקווה שנתחיל להשיג רצף של ניצחונות. אנחנו לא פוחדים מאליפות, אבל יש עוד המון מחזורים. עד עכשיו לא הצגנו יכולת של קבוצה אלופה, אבל יש פה סגל טוב ואנחנו יכולים לרוץ עד הסוף".

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק