היצפלד כמו פרנק ארוק

במסיבת העיתונאים של נבחרת שוויץ החמיא המאמן אוטמר היצפלד לנבחרת ישראל, נוסח פרנק ארוק של שנות ה-80 שבילבל את הישראלים. היצפלד: "ישראל פייבוריטית, תמיר כהן שחקן ברמה גבוהה"

יום שישי 05 ספטמבר 2008
אשר גולדברג

לקראת משחק הנבחרת החשוב מחר מול שוויץ עם פתיחת מוקדמות מונדיאל 2010 שייערך בדרום אפריקה, גם השוויצרים סיימו את הכנותיהם ובמסיבת העיתונאים לקראת המשחק הזכיר המאמן אוטמר היצפלד ימים עברו, אז מאמן נבחרת אוסטרליה של שנות ה-80, פרנק ארוק, זילזל בנבחרת הישראלית והכריז על קירט, שחקן ספסל באותה התקופה, כשחקן הגדול של נבחרת ישראל. הישראלים זעמו ולא הבינו את הנעשה, אך בסופו של דבר האוסטרלים היו עם היד על העליונה וניצחו את המשחק.

היצפלד אמר במסיבת העיתונאים עם תום האימון השוויצרי: "ישראל פייבוריטית, יש לה את הנבחרת הטובה ביותר שהייתה לה אי פעם. יש לה הרבה שחקנים אירופאים, היא משחקת בבית אך גם אנחנו נבחרת חזקה ונבוא לנצח"

"דירוג פיפ"א חשוב בעיני. יוסי בניון השחקן החשוב ביותר של נבחרת ישראל, אך יש גם עוד מספר שחקנים טובים מאוד ואת הפליימייקר תמיר כהן שהוא שחקן ברמה גבוהה מאוד. הקמפיין רק בתחילתו ושום דבר לא יקבע עם משחק הפתיחה".

יו"ר ההתאחדות השוויצרית, ארנסט לאמלי נתן ליו"ר ההתאחדות, אבי לוזון ולמאמן הלאומי דרור קשטןן חומר למחשבה: "אנחנו מכבדים את ישראל, אבל יש לנו יתרון בעמדת המאמן. עם קובי קון הובלנו ונתנו לכם מתנה,  אבל אני לא מזלזל בנבחרת. ייתכן שפגשתי את אבי לוזון בעבר, אני לא מכיר אותו"

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק