ביתר צפויה לדלל שחקניה

לקראת המשחק נגד מכבי תל-אביב ובמידה וגאידמק לא יגייס 44 מיליוני שקלים, שחקנים כמו קאלה, בנאדו, גרשון ופרננדס ישלחו ליציע הכבוד. הבום הבית"רי מהדהד

יום שישי 05 ספטמבר 2008
אשר גולדברג
 ארקדי גאידמק חייב לגייס בתוך שבוע 44 מיליוני שקלים עבור הרשות לבקרה התקציבית. נראה שגאידמק יאלץ לקצץ את התקציב מ-120 מיליוני שקלים לפחות מ-60 מיליון.

נראה שהבוס, ששלח הבתה את ההנהלה ואת המאמן, מבין שאין לו מושג בניהול כדורגל. גם יועציו אינם נותנים לו את העצות המקצועיות הנכונות וגוררים אותו לשליפות חסרות אחריות.

במידה והסכום הגבוה של 44 מיליון שקלים לא יועבר על ידי בנק המזרחי, קשה לראות את המיליונר מכניס עוד יד לכיסו ושולף שטרות. הפרוש הוא, שעד יום ראשון בעוד עשרה ימים בבוקר המשחק מול מכבי תל-אביב, הערבות חייבת להיות מוסדרת. אחרת פרוק בית"ר ירושלים לגורמים קטנים יתחיל על ידי כל מי שחושש וחרד לכספו, ובעיקר שחקנים שחתמו על חוזים ארוכי טווח ואין ערבויות לחוזיהם הגבוהים.

 במידה והבעלים לא יביא את הכסף או הערבויות ליאיר רבינוביץ' עד יום ראשון, הבקרה תיאלץ לדלל שחקנים מהמשחק נגד מכבי ת"א, כולל המאמן ראובן עטר. בין השמות הראשונים שישלחו ליציע הכבוד המערבי יהיו: טברטקו קאלה, שמעון גרשון, מיכאל זנדברג, משה אוחיון וברק יצחקי, שסכום הערבות שלהם ואולי של נוספים יגיע עד ל-44 מיליון שקלים. 

שחקן בבית"ר ירושלים אמר: "זה המבחן של גאידמק. הכותרות בתקשורת מדברות על חיסול עסקיו בישראל ולכן הסיפור כאן מרכזי למועדון בית"ר ירושלים".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק