צריך לתת שאפו לשחקנים

דרור קשטן רואה את חצי הכוס המלאה ומפרגן לשחקניו על החזרה מהפיגור: "שחקנים נתנו כתף, עזרו אחד לשני, הבקיעו שער אחד ולא נחו עד שלא הבקיעו את השער השני"

שבת 06 ספטמבר 2008
שלמה חסיד

נבחרת ישראל פתחה הערב (שבת) את קמפיין מוקדמות מונדיאל 2010 עם תיקו 2:2 ביתי מול נבחרת שוויץ. ביום רביעי הקרוב תתמודד הנבחרת מול מולדובה, במסגרת המשחק השני במוקדמות.

דרור קשטן אמר בסיום: "בהרבה מאוד חלקים מהמשחק הייתי מרוצה. ספגנו שני שערים בניגוד למה שהתרחש בשדה המשחק. שלטנו בחלקים רבים מהמחצית הראשונה והגענו למצבים, והם לא הגיעו. הם הבקיעו מבעיטת עונשין בדקה ה-45. המערך ההתקפי שלנו היה עם בניון, גולן וקולאוטי. כתוצאה מכך ביטלנו את השוויצרים, ולכן הם לא הגיעו לשום מצב. גם במחצית השניה הם הבקיעו מכלום שער. ידענו שהם טובים במצבים נייחים ונערכנו לכך, אבל זה התלבש להם". 

"צריך לתת שאפו לשחקנים, גם במזג אוויר חם, אחרי פיגור של 2:0 אחרי שיש פגיעה מוראלית, ואמרתי שישנה רוח חדשה בנבחרת וזו הרוח שראיתם. בפיגור שחקנים נתנו כתף, עזרו אחד לשני, הבקיעו שער אחד ולא נחו עד שלא הבקיעו את השער השני. יש לנו עדיין סיכוי להגיע למונדיאל. גם אם היינו מנצחים היום זה לא בטוח שהיינו מגיעים לקמפיין. ההרכב של שוויץ מאוד מגובש, ואנחנו בעמידה נכונה על המגרש ביטלנו אותם והשוונו את התוצאה".

יוסי בניון הוסיף: "אני מרוצה מחלקים גדולים של המשחק. לפי המשחק לא הייתי מרוצה ממשחק תיקו, אבל לאור המשחק שהתפתח מגיע כל הכבוד לשחקנים וצריך להמשיך קדימה. אף פעם לא אמרנו שהבית הזה קל, אבל הוא יחסית נוח. שוויץ בערך ברמה שלנו. בסופו של דבר צריך לקחת את הנקודות החיוביות מהמשחק ולנצח ביום רביעי.  אנחנו רוצים וצריכים לחזור משם עם 3 נקודות, וכל תוצאה פרט לניצחון שם תהיה אכזבה מבחינתי"

אליניב ברדה: "הרבה חשבו שזה בלתי אפשרי לחזור מפיגור 2:0 אבל הוכחנו אופי. אם היו עוד כמה דקות יכול להיות שהיינו מנצחים. כולם רצו לפתוח עם ניצחון, אבל קרה מה שקרה. התיקו לא מוריד מאיתנו ציפיות, אנחנו יכולים לנצח גם בחוץ".

עומר גולן: "אני לא מאוכזב. התחלנו את המשחק טוב, הגענו למצבים, אבל בעיטה מצויינת שלהם הכניסה אותנו לפיגור. אומנם הקהל מאוכזב, אבל הראינו הרבה אופי. אני מקווה שבמשחק הבא ננצח".

גולן התייחס לעובדה שפתח כקשר ולא בתפקידו הטבעי כחלוץ: "אשמח לשחק בכל תפקיד שהוא"

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק