אוהדים? אין לנו אוהדים

בהפועל אסי גלבוע (ליגה א') מתקשים להבין איך הם הצליחו לנצח את מכבי נתניה ועוד במשחק חוץ. המאמן הישאם זועבי: "זה היה ממש מקרה, אבל מתיאוס היה עצבני כי בכל זאת, לא נעים להפסיד משחק כזה".

יום ראשון 07 ספטמבר 2008
שלמה חסיד

במחתרת, בלי שיישם לב בצל המשחקים הבינלאומיים של נבחרות ישראל בכדורגל ובכדורסל, נרשמה אתמול תוצאה מעניינת במשחק אימון כאשר אסי גלבוע האלמונית מליגה א' גברה אתמול  על מכבי נתניה 2:1. 

באתר ויקיפדיה מצויין כי שחקני הקבוצה מגיעים, בחלקם, מאיזור הגלבוע (עין חרוד, בית השיטה, תל יוסף, שדה נחום,כפר יחזקאל ועוד). בשנת 2000 עלתה הפועל אסי גלבוע לליגה א' אחרי 18 שנים שהייתה בליגה ב' בעקבות שינויים בהנהלה והגעתו של זכי הרוניאן לקבוצה.

חזרה למשחק אתמול. למי ששכח, לא מדובר על משחק טרום עונה, אלא על משחק שנערך בתחילת חודש ספטמבר, בימים בהם נתניה אמורה להיות בכושר טוב. 

את נתניה מאמן אלוף עולם, לותאר מתיאוס, שהפסיד למאמן אסי גלבוע, הישאם זועבי. זועבי המופתע סיפר הבוקר: "קודם כל, יש לנו קבוצה טובה. אמנם אנחנו לא טובים כמו מכבי נתניה אבל יש לנו שחקנים מעולים. אני חושב שהיה לנו הרבה מזל במשחק הזה, נתניה החמיצה מצבים טובים ואנחנו הבקענו 2 מצבים מתוך 4 וניצחנו. בסוף המשחק, באתי ללחוץ את ידו של מתיאוס ולברך אותו, אבל הוא היה כל כך עצבני שהוא ירד מהמשחק ולא שם לב. אני מבין אותו, הבחור הזה הוא אלוף עולם ויש לו את הקו חשיבה שלו. הוא בטח לא חשב שיפסיד לקבוצה מליגה א'".

באסי גלבוע משחקים כמה שחקנים שכיכבו בעבר בעקר בליגת המשנה, כמו למשל גל פיבך שמוסיף: "כשאתה בא בלי לחץ ואין לך מה להפסיד, אתה מוציא מעצמך את הכי טוב. את האמת, נתניה היו הרבה יותר טובים אבל היה לנו הרבה מזל וניצחנו". 

הגיעו אוהדים למשחק?

"האוהדים שלנו לא הגיעו כי לאסי גלבוע אין אוהדים, אבל 15 אוהדי מכבי נתניה בלעו בשקט את ההפסד והלכו הביתה. הם הבינו שבמשחק אימון הכל יקרות לקרות, מה גם שהם היו יותר טובים"

עוד אחד מכוכבי אסי גלבוע, ארז בנודיס,  מסכם: "אם נשחק מול נתניה עוד 20 פעם לא נצליח לנצח אותם. הכל הלך לנו, להם לא. אני מדבר על החמצות בטוחות שלהם מול השער וגם זה קורה בכדורגל. לשמחתי, הפעם זה היה לטובתנו ומאוד שמחנו על התוצאה" .

צילום: האתר הרשמי של הפועל אסי גלבוע

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק