סרינה בפעם השלישית

סרינה וויליאמס זכתה לפנות בוקר באליפות ארה"ב הפתוחה לאחר שניצחה את ילנה ינקוביץ' 4:6, 5:7 וקטפה את התואר השלישי שלה בניו יורק. האמריקאית חזרה למקום הראשון בדירוג העולמי

יום שני 08 ספטמבר 2008
מערכת TELESPORT
סרינה וויליאמס ניצחה לפנות בוקר את ילנה ינקוביץ' 4:6 , 5:7 וזכתה באליפות ארה"ב בפעם השלישית במהלך הקריירה שלה. הסרבית שלה זה היה גמר גראנד סלאם ראשון ניסתה לעשות את המקסימום במשחק, אך טעיות רבות שביצעה היו בעוכריה.

הניצחון של סרינה הבטיח לה את המקום הראשון גם בדירוג העולמי של הבנות. האמריקאית לא יכלה לעצור את פרץ השמחה שאחז בה לאחר שניצחה, לעיני 23 אלף צופים נרגשים ונלהבים.

לוויליאמס היו 44 ווינרים לעומת 15 בלבד של הסרבית, עובדה שעזרה מאוד לאמריקאית להניף את התואר הנכסף. 

המערכה הראשונה עברה הרבה תהפוכות, כאשר הסרבית ינקוביץ' מצליחה לשבור את מכת ההגשה של סרינה במשחקון השלישי, אך מאותו רגע הייתה זאת האמריקאית וויליאמס שממצב של 40:0 במשחקון הרביעי הצליחה להתאשת ולנצח ארבעה משחקונים ברצף בדרך ל-2:5.

ינקוביץ' לא נכנעה וצימקה ל-5:4 , אך הקהל והאופי של סרינה עזרו לה להתגבר על הלחץ ולנצח במערכה הראשונה 4:6 ולהוביל 0:1 במערכות.

המערכה השנייה הייתה הרבה יותר צמודה, עד המשחקון השביעי אף אחת מהשחקניות לא הצליחה לשבור לשנייה את מכת ההגשה עד שינקוביץ' השכילה לשבור ולנצח שני משחקונים רצופים בדרך ל- 3:5.

סרינה לא הרימה ידיים והצליחה לשבור בחזרה את מכת ההגשה של הסרבית ולהשוות ל-5:5 במשחקונים. האלופה בפעם השלישית לא ויתרה וניצחה גם בשני המשחקונים האחרונים בדרך לתואר הנכסף.

סרינה התקשתה להסתיר את רגשותיה לאחר הזכייה: "אני כל כך נרגשת, עבדתי כל כך קשה, בנוסף עליתי בדירוג להיות מספר 1 וזה בונוס מבחינתי".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק