קמפוס התאמן, ריברה למבחנים

החלוץ מחוף השנהב, סרי אלי דה קמפוס, שנחת אתמול לפנות בוקר עבר בדיקות רפואיות והחל להיבחן ע"י אבי נמני. החלוץ הבוליבאני פיירו ריברה ינחת הלילה למבחנים

יום שישי 23 ינואר 2009
אשר גולדברג

במכבי ת"א מנסים לצאת מהתקופה הרעה שפקדה איתם כשעל הפרק חיזוק בחוליית ההתקפה המקרטעת של Ӕצהובים.

הלילה (בין שישי לשבת) צפוי לנחות בארץ החלוץ הבוליביאני פיירו ריברה אדוארדו, חלוץ בן 22 המשחק בקבוצה לה פאז מהליגה הראשונה בבוליביה.

השחקן ששיחק בעבר בנבחרת הצעירה של בוליביה, יעבור את הבדיקות הרפואיות ביום ראשון ויחלȠלהתאמן בקבוצה עד להחלטת הצוות המקצועי לגביו.

סרי אלי דה קמפוס, הוא הזר בעמדת החלוץ שמאמן מכבי תל אביב אבי נמני חייב להחליט עד יום שלישי אם הוא מצרף לקבוצה, אחרי שמועד העברות האירופי עומד להסתיים וביצוע השיחרורים מהקבוצות ומהמועדונים המעורבים Ӕולך ונסגר. 

החלוץ מחוף השנהב הזכיר אתמול באימון דווקא את הקמרוני, סמואל אטו. החלוץ, שנחת לפנות בוקר בארץ הקודש לאחר טיסות ארוכות ושהייה של עשרות שעות באוויר, הספיק לישון מעט ועבר את הבדיקות הרפואיות של מכבי ۪"א משם נלקח לאימון בקרית שלום.

דה קמפוס החמיא לכדורגל בארץ: "שמעתי על הכדורגל בישראל ועל מכבי ת"א, אני מתכוון ללמוד המון דברים גם מדולי ג'ונסון". 

במכבי מעוניינים להתחזק גם בקישור וסמסון גודווין, קשר ניגרי, המשחק בקבוצת קרפטי בליגה האוקראינית נמצא במגעים עם הקבוצה במטרה לבחון אפשרות הגעתו לקבוצה.

אנשי תקשורת שונים בבולגריה מדווחים כי קשרה האחורי של מכבי, ג'ונתן אסוס, במשא ומתן עם צסק"א סופיה מבולגריה. כזכור, הקשר עדיין מושהה מכלĠפעילות במכבי ולמעשה סיים מזמן את דרכו בקבוצה.

במכבי מתכוננים למשחק ביום שבת מול הכח עמידר רמת גן במלוא הרצינות, אבי נמני, התייחס למשחק הצפוי בשבת ואמר לעיתונאים:

"כל משחק הוא משחק קריטי, גם האחרון היה קריטי, אבל ߐני לא רואה את זה כמו שאתם רואים את זה. זה משחקים חשובים אבל אחרי הכח יהיה גביע הטוטו, אחרי זה מכבי חיפה וכו'.

אנחנו רגילים לריטואל הזה, נצטרך לחזור למסלול הנצחונות ונקווה שזה יקרה כמה שיותר מהר.

תגובות

טלספורט בפייסבוק