הנבחרת הצעירה מוכנה לגרמניה

חניכיו של איווניר, השלימו את ההכנות לקראת המשחק המכריע מחר (שלישי), נגד גרמניה הצעירה בדואיסבורג. ניצחון והנבחרת תעפיל מהמקום הראשון, בעוד שהפסד והנבחרת תהייה תלויה בתוצאות נבחרות מהבתים האחרים.

יום שני 08 ספטמבר 2008
אשר גולדברג

הנבחרת הצעירה עד גיל 21 השלימה הערב בדואיסבורג את הכנותיה לקראת המשחק האחרון אשר יכריע מי מבין שתי הנבחרות תסיים בראשות הבית.


חניכיו של איווניר יעלו מחר (שלישי) בשעה 20:00, לכר הדשא כאשר במקביל יתקיימו באותה השעה 15 משחקים שתוצאותיהם יקבעו את  10 העולות לאליפות אירופה שתיערך בשוודיה בקיץ הקרוב.


לגרמנים יתרון בהפרש שערים על-פני ישראל וכן יתרון בזכות תוצאת התיקו 2:2 שהושגה במשחק החוץ מול ישראל.
תוצאת תיקו של 3:3 (ומעלה), תעניק לנבחרת הישראלית את היתרון ותעלה את איווניר וחניכיו לאליפות אירופה מהמקום הראשון.

במידה והנבחרת לא תנצח או ,תשיג תוצאת תיקו נמוכה מ- 3:3, היא תצטרף לעוד 3 נבחרות שיעלו מסגנות בית, ויתמודדו בינהן במשחקי הצלבה על 2 כרטיסים אחרונים לאליפות.

מאמן הנבחרת, מוטי איווניר, לא מסתיר את העובדה כי הנבחרת הגרמנית היא הפייבוריטית לנצח את המשחק מחר וכי הביתיות מהווה יתרון משמעותי, למרות זאת, מאמנה הטרי של הנבחרת הולך על ניצחון בכל מחיר ומתכונן להציב הרכב הכולל 2 חלוצים.


איווניר עדיין לא סגור על ההרכב שיציב מחר, אך ככל הנראה יעדיף לכלול את טוטו תמוז על חשבון חלוצה של בני-יהודה תומר חמד. בחוליית ההגנה, יועדף יובל שפונגין החוזר מפציעה, על פניו של עומרי קנדה.


בנבחרת שוררת אופטימיות, איווניר הערב: "הכל עובר עכשיו למגרש. המטרה היא לנצח אבל היכולות של גרמניה בבית - ידועות. נעשה כל מאמץ לשחק רגיל ולנצח".
השחקנים למדו את היריבה והערב צפו השחקנים בקלטת המשחק בין גרמניה לצפון אירלנד, בו ניצחה גרמניה 3-0.


יו"ר ההתאחדות אבי לוזון הצטרף למסע הנבחרת לדואיסבורג,ויצפה במשחק מחר (שלישי) בערב.

 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק