לוזון וקשטן חייבים להיפרד

אי אמון בין יו"ר ההתאחדות לכדורגל למאמן הלאומי. בהתאחדות לכדורגל אומרים שיש לנו נבחרת פחדנית. בנבחרת סבורים שלוזון מכר אותם לגורמים בתקשורת, דרך אישור מתקפה על המאמן ושיטת המשחק

יום שלישי 09 ספטמבר 2008
אשר גולדברג
דרור קשטן ואבי לוזון צריכים להיפרד. גורם בכיר בהתאחדות לכדורגל אמר "השניים חייבים "להתגרש", אין טעם להמשיך בשיתוף הפעולה".

לוזון השוהה בדואיסבורג עם הנבחרת הצעירה בגרמניה, יגיע רק מחר (רביעי) לקישינב. הנתק עם דרור קשטן ומשה סיני עמוק כשלוזון אפילו לא נפרד מהנבחרת בדרכה למולדובה.

במסדרונות  ההתאחדות לכדורגל קמה אופוזיציה לוהטת למאמן הלאומי. זה לא דבר חדש שרק שטרן חלובה ושלמות השלטון בהתאחדות הביאו, עוד במהלך שהות הנבחרת בלונדון, להכרזה על המשך דרכו של קשטן בנבחרת הלאומית. "הדוברים הלא רשמיים" אמרו אתמול: "יש לנו נבחרת שמשחקת בצורה פחדנית בגלל המאמן".

גם בנבחרת ישראל יש "דוברי צללים" כשהקולות העולים ממחנה הנבחרת הלאומית הם בנוסח: "לוזון רצה שישראל תפסיד, התיקו והשוויון עשו לו רע. דרך פרשן הטלביזיה (ברקוביץ') הוא העביר את המסרים שליבו אש והוסיף שמן ורעל למדורה".

אתמול טען אבי לוזון שאין בכוונתו להיות המפטר של דרור קשטן אבל גורמים בכירים שמכירים את החשיבה אמרו שאם נבחרת ישראל תפסיד למולדובה, גם שטרן חלובה לא יעזור לדרור קשטן.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק