זה התסריט הטוב ביותר

רוז'ה פדרר לא ידע את נפשו מרוב שמחה לאחר הזכייה בטורניר ארצות הברית: "זה לא קל לתת את הטוב מעצמך בכל טורניר". אנדי מארי שהפסיד בגמר: "שיחקתי מול הטניסאי הגדול בכל הזמנים"

יום שלישי 09 ספטמבר 2008
מערכת TELESPORT

"דבר אחד בטוח. אני לא מתכוון לעצור על 13 תארים. זה הישג נהדר, זה רגע מאוד מיוחד בקריירה שלי".  כך אמר רוז'ה פדרר לאחר הזכייה בטורניר ארצות הברית פתוחה, לאחר שגבר בשלוש מערכות על אנדי מארי.

פדרר הוסיף: "שיחקתי טוב מול אנדי, שברתי אותו בשביל לנצח את המערכה הראשונה וזה היה המפתח לניצחון המשחק. לחצתי אותו כבר מן הפתיחה.

"הזכיה בפעם החמישית באליפות ארה"ב חשובה לי מאוד. אני מודה לקהל, הם היו נהדרים. לאבד את המקום הראשון בדירוג העולמי הפריע לי מאוד השנה, להתאושש מזה עם זכיה בגראנד סלאם זה התסריט הטוב ביותר שיכלתי לבקש". 

פדרר הזכיר את שני ההפסדים באמצע השנה ברולאן גרוס בצרפת ובווימבלדון:  "הפסדתי מספר משחקים כואבים שלא הייתי צריך להפסיד. אני גאה בהישגים שלי, זה לא קל להגיע מטורניר לטורניר ולנסות לעשות את הטוב ביותר שלך. ההפסד בצרפת, ברולאן גרוס,  היה אכזרי אבל התגברתי עליו בקלות, שיחקתי נהדר על הדשא בווימבלדון ואני גאה להיות חלק מהמשחק הנהדר שהיה בווימבלדון למרות ההפסד"

אנדי  מארי היה כמובן מאוכזב מאוד: "היה לי טורניר מצוין. ניצחתי את מספר 1 בעולם, אבל זה הספיק. בגמר שיחקתי מול מי שאני חושב שהוא הטניסאי הכי גדול בכל הזמנים. בעבר ניצחתי את פדרר פעמיים, אבל הוא היה חד יותר ונקם בי באופן מושלם. כדי לזכות בגראנד סלאם אני צריך עוד לעבוד קשה".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק