וממכבי הוא ביקש רק מקום חניה

ללא מכבי תל אביב, ניהל מוני פנאן את חייו החדשים עם האשה עימה חי בנפרד, הנסיעות לחו"ל, השש בש עם שמעון מזרחי ורכישת המנוי ביותר מ-17 אלף שקלים. כך נראו חייו של מוני פנאן מאז שנפרד מאהובתו הצהובה

יום שני 19 אוקטובר 2009
שלמה חסיד

מכבי תל-אביב התנהלה בשנה וחצי האחרונות ללא המנהל המיתולוגי, מוני פנאן, שבמשך 16 שנה היה הכל יכול בשטח כאשר חברי ההנהלה לא נמצאים באיזור.

פנאן פרש בחודש יולי 2008 מהקבוצה ומאז חייו השתנו. עד הבוקר בו התאבד  הוא הקפיד שלא להתראיין. רק לעיתים נידב כמה משפטים. לפני שנה  אמר פנאן ל-TELESPORT: "כמובן שנשארתי אוהד שרוף של מכבי ואני מאחל לקבוצה המון בהצלחה"

בתחילת העונה שעברה, כחודשיים בלבד לאחר שפרש ירד מכרטיס האשראי של פנאן סכום של 17 וחצי אלף שקל לפקודת מכבי תל-אביב עבור מנוי לפרקט, לא רחוק מהמקום בו ישב פאנן כמנהל הקבוצה כשהטריף את השחקנים.  רק בקשה אחת הייתה למוני פנאן למנכ"ל הקבוצה, אלי דריקס, והיא להחנות במקום הקבוע שלו בכניסה להיכל. דריקס הבטיח לפנאן שאיש לא יעז להחנות במקום השמור לו בכניסה לנוקיה, וכך היה. 

בשנה וחצי האחרונות הפלאפון שלו, שטרטר ללא הפסקה כשניהל את מכבי, עבד פחות אבל פנאן היה מרוצה יותר.  הוא ערך טיול חלומי באמריקה עם אשתו שרון, שלזרועותיה חזר לתקופה מסוימת, טיול שרק יכל לחלום עליו אם היה ממשיך לעבוד במכבי .

פנאן עמד למכור את דירת החלומות שלו, לא רחוק מקניון רמת אביב ברחוב אינשטיין, ולעבור למגורים משותפים עם אשתו, שאותה הוא כנראה מעדיף על פני העבודה במכבי תל-אביב. בסופו של דבר השניים המשיכו בקשר מצוין אך חיו בנפרד.

פנאן השתייך למשפחת מכבי הגדולה ובקשר רצוף עם מרבית החברים. עדיין אפשר היה למצוא אותו על חוף הים בהרצליה. בעבר, בשבתות בבוקר הוא נראה משחק שש-בש עם שמעון מזרחי, קופץ לוויקנד באתונה להגיד שלום לניקולה וויצ'יץ' ולהוריד סזיקי בבית עם פיני גרשון. כשהוא לא בחו"ל, הוא התייצב ב-206 בשולחן הקבוע שלו, עם אותו יחס
VIP כשכל הזמן עוברים לידו אנשים ואומרים "בלעדייך זו לא אותה מכבי תל-אביב" 

 מקורב למוני פנאן אמר לפני מספר חודשים: "אם מוני פנאן כבר לא במכבי, אף עובד במדינת ישראל לא יכול להרגיש בטוח במקום העבודה שלו. אם מישהו שעבד 24 שעות ביממה, נתן את החיים לקבוצה וקיבל כאלה 2 סטירות, אז נגמר הסיפור. הכסף ניצח את הלב ומעכשיו, אפילו אם תשקיע את כל הנשמה בעבודה שלך, יום יבוא ותקבל בעיטה בתחת במוקדם או במאוחר. הלקח שלו היה לא להזניח את המשפחה".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק