ביתר נגד מחאת אוהדי מכבי

בית"ר ירושלים ומשטרת ישראל הגיבו למחאת אוהדי מכבי כי לטענתם לא שוחררו למשחק כמות הכרטיסים כחוק. מבית"ר נמסר: "לא תתאפשר כניסת אוהדי מכבי ליציעי בית"ר"

יום שלישי 09 ספטמבר 2008
אשר גולדברג
אתמול אוהדי מכבי תל-אביב העבירו ליו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון, מכתב ובו טענות על יחס הנהלת בית"ר ירושלים כלפיהם ומספר הכרטיסים הנמוך שהופץ למשחק לטענתם.

הבוקר הגיבה הנהלת בית"ר ירושלים לטענותיהם של אוהדי מכבי תל-אביב לגבי מספר הכרטיסים שהופץ למשחק ובשיתוף עם משטרת ישראל נמסרה ההודעה: "כניסתם של אוהדי מכבי תל-אביב ליציעי בית"ר ירושלים לא תתאפשר. אוהדי מכבי ישבו ביציע הצפון-מערבי בלבד, אותו מקבלות הקבוצות האורחות בטדי".

כמו כן הדגישה הנהלת בית"ר את נושא מספר הכרטיסים ומסרה: "קבוצה מארחת חייבת להעמיד לרשות הקבוצה האורחת לפחות 10% מכלל כרטיסי הכניסה למשחק לרבות מנויים. יש לציין כי הנהלת בית"ר אף הקצתה כמות כרטיסי נוער גבוהה יותר מהכמות המצוינת בתקנון"

מאוהדי מכבי תל-אביב נמסר כי לאחר בדיקה בתקנון ההתאחדות, המעודכן לנובמבר שנת 2006, נכתב: "קבוצה מארחת חייבת להעמיד לרשות הקבוצה האורחת לפחות 20% מכלל כרטיסי הכניסה המוזמנים על ידה בהתאחדות, לכל משחק, לרבות 20% ממספר כרטיסי נוער/חייל שהוזמנו למשחק, אלא אם הגיעה להסכמה אחרת עם הקבוצה האורחת", כך שאוהדי מכבי תל-אביב לא אמרו את המילה האחרונה בנושא כמות הכרטיסים.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק