שארפ: היורוליג בעדיפות משנית

200 אוהדים הגיעו להדר יוסף כדי לצפות באימון הראשון של מכבי תל אביב. אפי בירנבוים דווקא לא חושב כמו הקפטן שלו. קרלוס ארויו: הגעתי לכאן כדי להיות פה הרבה שנים

יום שלישי 09 ספטמבר 2008
שלמה חסיד

 מכבי תל אביב פתחה הערב את אימוניה הרשמיים לקראת העונה הקרובה באולם בהדר יוסף. כ-200  אוהדים צהובים באו ועשו שמח בטריבונה באולם, והכניסו לקצב את השחקנים החדשים, בראשותו של קרלוס ארויו, שנחת אתמול בארץ.

המאמן אפי בירנבוים אמר: "כל אימון ראשון זה מרגש, במיוחד במכבי. המטרה? כמו כל שנה, אנחנו רוצים את כל התארים אצלנו, וכמובן שנעשה את המיטב כדי להיות בפיינל פור של היורוליג בברלין. אנחנו עובדים כבר שבועיים קשה מאוד, וכשיצטרפו אלינו השחקנים בנבחרת נבנה כאן משהו שהאוהדים שלנו יהיו גאים בו".

הקפטן, דרק שארפ אמר: "השנה המטרה היא קודם כל להחזיר הביתה את התארים שבהם לא זכינו בשנה שעברה, כלומר אליפות וגביע. היורוליג כרגע בעדיפות משנית, כי בשנה שעברה כן היינו בפיינל פור. אני חושב שנבנה כאן השנה משהו יפה מאוד וכשתתחיל העונה כולם ייראו שמכבי השנה העמידה קבוצה מצויינת".

הכוכב הגדול החדש הוא, כאמור,  קרלוס ארויו שזכה לשלל שירים מהקהל. ארויו: : "הגעתי לכאן כדי להיות פה הרבה שנים. שמעתי המון על מכבי, זה מועדון גדול, עם אוהדים נהדרים. אני מגיע למכבי בשיא הכושר אחרי שזכיתי עם נבחרת פורטו ריקו באליפות מרכז אמריקה והמטרה שלי היא להביא את מכבי לטופ. אני משוכנע שעם האוהדים הנהדרים שלנו זה אפשרי".

האוהד אילן השועל סיכם: "השנה שעברה היתה הכי גרועה שאני זוכר במכבי. רלף קליין הלך לעולמו, מוני פוטר, הפסדנו את האליפות והגביע והיינו מדוכאים. מזל ששמעון מזרחי נשאר. השנה אנחנו מחזירים אלינו את כל התארים וגם, בעזרת השם, נהיה בברלין בפיינל פור".

צילום: ארז דיקפלד

עריכה: אביחי קרבצ'ק

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק