תיקו שכולו פלייאוף

ההיסטוריה חוזרת: הנבחרת הצעירה של ישראל סיימה בתיקו 0:0 את משחקה מול גרמניה, דורגה במקום השני בבית בתום המוקדמות והעפילה לפלייאוף על העלייה לאליפות אירופה

יום שלישי 09 ספטמבר 2008
מערכת TELESPORT

נבחרת ישראל עד גיל 21 סיימה הערב (שלישי) את שלב מוקדמות אליפות אירופה בתיקו 0:0 מול גרמניה, וכשהיא מדורגת במקום השני. חניכיו של מוטי איווניר העפילו למשחקי ההצלבה על העלייה לאליפות אירופה בפעם השנייה ברציפות, כשסיימו בין 4 הסגניות בעלות המאזן הטוב ביותר. 

ביום שישי הקרוב תיערך ההגרלה, אשר תקבע מי תהיה יריבתה של ישראל בשלב ההצלבה של האליפות. משחקי הפלייאוף ייערכו ב- 11-15 באוקטובר. אליפות אירופה תיערך ביוני 2009 בשבדיה. 

מהלך המשחק:

בדקה ה-9, סמי חדריה ניצל טעות בהגנה הישראלית, אך מקרוב נגח את הכדור החוצה. 10 דקות לאחר מכן, רשם גיא אסולין את ההזדמנות הראשונה של ישראל, אך הכדור ששלח מחוץ לרחבה נעצר ע"י שיפל.

בדקה ה-22, טוטו תמוז ניסה אף הוא את מזלו עם בעיטה למסגרת מכ- 20 מטרים, אך השוער הגרמני לא התקשה שוב וקלט את הכדור. 2 דקות לאחר מכן, אבידור דהר במרכז הרחבה לעבר השער הגרמני, ובמקום למסור המשיך להתקדם ואיבד את הכדור.

בדקה ה- 25, טוטו תמוז מצא את יובל אבידור במסירה מדהימה, אך האחרון לא דייק בבעיטה שלו מתוך הרחבה, ולבד מול השוער שלח את הכדור החוצה. החמצה מסמרת שיער של אבידור, שהיתה צריכה להסתיים בשער. 0:0 במחצית.

בדקה ה-53, אוהד לויטה היה עירני והדף כדור חופשי של יאן רוזנטל. 9 דקות לאחר מכן, מוטי איווניר ערך 2 חילופים כשתמיר כחלון ואיתי שכטר תפסו את מקומם של גיא אסולין ויובל אבידור.

דקה לאחר שנכנס, שכטר היה חתום על מהלך אישי יפה, אך ניסה למצוא את השער מזווית לא נוחה וכשל. בדקה ה-67, טוטו תמוז שעט לעבר הרחבה הגרמנית, אולם הכדור ששחרר מכ- 25 מטרים לא מצא את המסגרת.

בדקה ה-79, ערך איווניר את החילוף השלישי והאחרון בשורות הנבחרת, כשליאור רפאלוב פינה את מקומו לביברס נאתכו. 0:0 בסיום.

הרכב ישראל: אוהד לויטה, יובל שפונגין, ליאור ג'אן, שי מימון, רחמים צוקול, אושרי רואש, שרן ייני, ליאור רפאלוב (ביברס נאתכו 79), גיא אסולין (תמיר כחלון 62'), יובל אבידור (איתי שכטר 62') וטוטו תמוז. 

שופט המשחק: סטיב טארנק, אנגליה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק