בלילי גבר על גלאטסראיי

טורקית: פיני בלילי נכנס במחצית!ובישל את שני השערים היחידים במשחק, סיבאספור ניצחה 0:2 ושמרה על המקום הראשון. לסהר נפסל שער שלא בצדק, קלינגר ניצח

שבת 24 ינואר 2009
מערכת TELESPORT

על הישראלים עברה שבת מצוינת בחו"ל. את ההצגה גנב פיני בלילי ששמר עם קבוצתו סיבאספור על המקום הראשון בטבלה.

לאחר שבמשחקה האחרון של סיבאספור הומלץ לפיני בלילי שלא הגיע למגרש עקב הלחימה בעזה, היום עלה פיני בלילי במחצית המשחק והוכיח את חשיבותו למוליכה הטורקית.

כאמור המחצית הראשונה הסתיימה בתוצאת תיקו 0:0, אך 6 דקות במחߦית השניה מצא פיני בלילי את חברו לקבוצה, דרליי, שב-1 על 1 לא התבלבל מול השוער והעלה את סיבאס ליתרון 0:1. בלילי זכה לשבחים רבים בתקשורת הטורקית על משחקו הערב שהעניק לקבוצתו את הניצחון, ועוד לפני שהשלים חצי שעה של כדורגל הספיק בדקה ה-66 לבשל את השער השני. בסיום המשחק ניצחה סיבאספור 0:2 ושלחה את גלאטסראיי הביתה ללא הנקודות.

שחקן הרכש החדש של סיבאספור, יאניק קמנאן שהגיע ממכבי תל-אביב, ישב על הספסל ולא שותף. בלילי עצמו אמר אחרי המשחק: "שמח על היכולת הקבוצתית ועל תרומתי לניצחון. הקהל מאוד תמך בנӕ, אני שמח ששמרנו על המקום הראשון".

בן סהר וקבוצתו דה-חראפשחאפ יצאו למשחק החוץ הקשה ביותר בליגה ההולנדית, מול המוליכה אלקמאר. סהר כבש במשחק הבכורה בקבוצתו בשבוע שעבר ולאחר מכן סחט פנדל במשחק הגביע, היום סהר המשיך להצߘיין אצל קבוצת התחתית ואף כבש שער שנפסל.

בדקה העשירית אלקמאר עלתה ליתרון וכעבור רבע שעה השווה את התוצאה בן סהר, אולם הקוון הרים את הדגל לעמדת נבדל שלא הייתה. בדקה ה-44 אלקמאר הכפילה את התוצאה וקבעה את תוצאת הסיום 0:2.

בן סהר הוחלףȠבדקה ה-65 והיה מהשחקנים הבולטים בשורות דה-חראפשחאפ.

בליגה הקפריסאית ניצחו ניר קלינגר וקבוצתו פאפוס בתוצאה 1:0 את אפאפ. את שער הניצחון העניק למאמן הישראלי קלדיירה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק