אני גאה בשחקנים

מאמן הנבחרת הצעירה של ישראל, מוטי איווניר, חגג עם שחקניו העפלה לפלייאוף על אליפות אירופה: "זה מסוג המשחקים הקשים ביותר. מגיע לשחקנים כל הכבוד על לחימה של 90 דקות". אבי לוזון: "יש בסיס לאמונה שלי"

יום שלישי 09 ספטמבר 2008
מערכת TELESPORT

שחקני נבחרת ישראל סיימו את משחקם מול נבחרת גרמניה בתיקו 0:0, וכשקיבלו את הבשורה על עלייתם לפליאוף החלו בחגיגות תוך כדי שהם רוקדים ושרים.

מאמן הנבחרת, מוטי איווניר, סיכם את המשחק: "זה מסוג המשחקים הקשים ביותר, לשחק מול גרמניה, שיש לה שחקנים בליגת האלופות. אנחנו יודעים מה זה לבוא לכאן ולנסות להוציא תוצאה טובה, מגיע לשחקנים כל הכבוד על לחימה של 90 דקות. שרן החמיץ הזדמנות בדקה ה- 92 לנצח את המשחק מ-2 מטרים. אני גאה בשחקנים. היו לנו דקות טובות יותר ופחות יותר, אבל על לחימה כזאת מגיע כל הכבוד. הגרמנים ידעו שתיקו 0:0 יעלה אותם, בגלל היתרון בשערי החוץ מה- 2:2 בישראל".

"גיא אסולין היה כבר בכוחותיו האחרונים, וראו זאת במגע הפיזי מולם. גיא שיחק ביום שישי 90 דקות מול לוקסמבורג, והיתה בעיה עם כושר מבחינתו. אבל ב- 60 דקות שהוא שיחק הוא השקיע הרבה ועשה דברים יפים. אנו צריכים לשמוח שהשחקן הזה נמצא בכדורגל הישראלי. המטרה שלנו היא לעשות הישגים ולהגיע לאליפות אירופה ולספק שחקנים לנבחרת הבוגרת. השחקנים פה השיגו חוויה ונסיון שיתרמו להם המון בנבחרת הבוגרת".

אבי לוזון, יו"ר ההתאחדות לכדורגל, שצפה במשחק בדואיסבורג, הוציא הודעת ברכה מיוחדת: "אני שמח ומאושר עבור שחקני הנבחרת הצעירה. הם הוכיחו שיש בסיס לאמונה שלי בכדורגל ובכדורגלן הישראלי, והמטרה עכשיו היא להגיע שוב לגמר אליפות אירופה".

"שאפו גדול למאמנים מוטי איווניר וגיא לוי ולצוות המקצועי. לפני המשחק אמרתי לשחקנים שאני מגיע להשתתף בשמחות. אני שמח ומאושר, ומכאן אני טס מחר לשמחה במולדובה".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק