דוברובולסקי לאובארוב: ננצח

איגור דוברובולסקי, מאמן מולדובה, שיחק עם אובארוב בדינמו מוסקבה. השניים נפגשו בקישינב, העלו חוויות ונפרדו עם אמירה של דוברובולסקי: "מולדובה תנצח את ישראל"

יום שלישי 09 ספטמבר 2008
אשר גולדברג

פגישה נרגשת התקיימה בקישינב בין איגור דוברובולסקי, מהשחקנים הגדולים ביותר של ברית המועצות, ששיחק יחד עם אלכסנדר אובארוב בדינמו מוסקבה. השניים נפגשו בסיום האימון של נבחרת ישראל, והעלו זכרונות מסוף שנות ה- 80, כשהשניים שיחקו יחד בקבוצת הפאר, דינמו מוסקבה.

השיחה גלשה לנוסטלגיה עם המון סיפורים ושאלות על גורלם ומעשיהם של השחקנים שהיו בדור שלהם. דוברובולסקי סיפר על מערכת יחסים עכורה שיש לו עם התקשורת במולדובה. כשנפרדו השניים הבטיח דוברובולסקי לאובארוב בביטחון: "מולדובה תנצח את נבחרת ישראל". אובארוב לא הגיב.

"הסיכויים הם 50-50"

עוד קודם לכן, דוברובולסקי קיים מסיבת עיתונאים לתקשורת המקומית, אליה הגיעו גם העיתונאים הישראלים. דוברובולסקי דיבר ברוסית כשמתורגמנית מיוחדת ניסתה באנגלית עילגת לתרגם את דבריו לתקשורת הישראלית.

על המשחק אמר: "הסיכויים הם 50-50. כל תוצאה לא תפתיע. המטרה של מולדובה, בעיקר אחרי ההפסד שלנו ללטביה, היא לשחק התקפי ולצבור נקודות ראשונות. אני מכיר היטב את נבחרת ישראל, ומולדובה תתקוף ותחפש להבקיע שערים כבר מההתחלה. ברור שיוסי בניון, טל בן חיים והשחקן מסטנדרד ליאז' (טועמה) הם הכוכבים והשחקנים הבולטים של ישראל."

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק