הנשים נכנעו לאוקראינה

נבחרת הנשים של ישראל הוליכה לאורך כל שלבי המשחק, אך בדקות הסיום נגררה להארכה, שבסיומה הפסידה 90:85 לנבחרת האוקראינית. כעת תצטרך לנצח את בריטניה כדי להעפיל לאליפות אירופה

יום רביעי 10 ספטמבר 2008
מערכת TELESPORT

נבחרת הנשים של ישראל בכדורסל נכנעה הערב (רביעי) לנבחרת אוקראינה 90:85במשחק במסגרת מוקדמות אליפות אירופה. הנבחרת היתה קרובה מאוד לניצחון, שיכול היה להבטיח לה את הכרטיס לאליפות, אך שמטה את היתרון בשניות האחרונות ובתום ההארכה נכנעה לאוקראיניות.

למרות ההפסד הכואב, הנבחרת הישראלית עדיין תלויה בעצמה, כאשר המשחק האחרון בשלב המוקדמות יתקיים בשבת הקרובה מול בריטניה בארץ, וניצחון ישראלי יבטיח את הכרטיס לאליפות שתתקיים בלטביה ב- 7 ליוני 2009.

מהלך המשחק:

נבחרת ישראל פתחה בחמישייה עם לירון כהן, קטיה אברמסון, ליעד סואץ, שי דורון ולייני סלווין, ועלתה ליתרון מהיר של 2:7. המארחות נכנסו למשחק והפכו את התוצאה בדרך ל- 10:13. ישראל, עם ריצת 5:13, סיימה את הרבע הראשון ביתרון 20:23.

הרבע השני היה דומה לקודמו, ובסיומו- 34:37 לישראל. חניכותיו של אלי רבי התקשו בריבאונד, וסיימו את הרבע השלישי ביתרון 52:56. דקות טובות של ליעד סואץ הגדילו את יתרונה של הנבחרת הלאומית, אך לקראת הסיום היא ושי דורון יצאו ב - 5 עבירות והמשחק הלך להארכה.

האוקראיניות השתלטו על ההארכה ודייקו מחוץ לקשת. מנגד, הנבחרת הישראלית לא הסתדרה ללא סואץ ודורון. בסיום- 90:85 לנבחרת המארחת.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק