במקרה הצליח לי הפעם

דרור קשטן מרוצה מהחילופים שלו שסידרו לו היום 3 נקודות מול מולדובה. עוד מהמאמן הלאומי: "הפיגור יצר הלם בנבחרת, אבל אחרי רבע שעה חזרנו לעצמנו". בן חיים: "אנחנו צריכים להיראות הרבה יותר טוב"

יום רביעי 10 ספטמבר 2008
מערכת TELESPORT
נבחרת ישראל בכדורגל גברה הערב (רביעי) על מקבילתה ממולדובה בתוצאה 1:2 במסגרת מוקדמות המונדיאל. חניכיו של דרור קשטן יכולים כעת לנשום לרווחה, אחרי שהשיגו את הניצחון הראשון בקמפיין הנוכחי.

קשטן אמר בסיום: "אם לא היו לנו דפיקות לב אז הכדורגל היה מעניין? הוא היה משעמם מאוד. הפיגור יצר הלם בנבחרת, אבל אחרי רבע שעה חזרנו לעצמנו. אחרי הפציעה הקשה של בן סהר נכנס מאור בוזגלו, ואח"כ עשיתי עוד חילוף כשהכנסתי את קלמי סבן. במקרה הצליח לי הפעם". 

"כל הכבוד לשחקנים. צריך להסיר בפניהם את הכובע. בנבחרת הזאת יש רוח יוצאת מן הכלל, רוח אחרת. של ווינרים, רוח חברית. שחקנים צעירים וכשרוניים שראיתם את חלקם היום וגם ביום שבת. הם בעלי אופי. משחקים עבור נבחרת ישראל ועבור האוהדים כאן ובארץ. שאפו".

טל בן חיים הוסיף: "כל משחק ברמות האלו זה משחק קשה. פתחנו את המשחק בצורה לא טובה. רצינו לפתוח אחרת, רצינו לפתוח בלחץ וזה שיבש לנו את כל המשחק. השגנו את התוצאה, אבל אנחנו צריכים להיראות הרבה יותר טוב".

על פציעתו של בן סהר ומחלתו של אליניב ברדה אמר הבלם: "הנבחרת לא בנויה על שחקן אחד, זה הכדורגל. השגנו תוצאה מצוינת. המגרש פה קשה מאוד. אני חושב שהרבה נבחרות יאבדו פה נקודות, אז כל הכבוד על המאמץ. בכל מקרה אנחנו צריכים להשתפר".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק