אכזבה דרום אמריקאית

משחקי מוקדמות אליפות העולם נערכו הלילה בדרום אמריקה כשברזיל וארגנטינה ממשיכות לאכזב. ברזיל סיימה בתוצאת תיקו 0:0 ביתי מול בוליביה וארגנטינה ספגה את שער השיויון בדקה ה-90 בפרו

יום רביעי 10 ספטמבר 2008
מערכת TELESPORT

לאחר ערב מרתק ובעל מספר רב של משחקים באירופה, בלילה הגיע תורם של נבחרות דרום אמריקה. לאחר שהביסה 3:0 את צ'ילה, קיוו בברזיל לתצוגה נוספת של דונגה ונבחרתו, אך בפועל אכזבו עם תיקו ביתי מאופס מול בוליביה.

ברזיל בביתה מול כ-40,000 אוהדים אכזבה מול הנבחרת החלשה בבית וירדה מהמשחק לקול שריקות בוז צורם מהקהל. כעת, לאחר שחשבו שיצאו לדרך חדשה עם הניצחון בצ'ילה, החיצים שוב מופנים כלפי דונגה ונבחרת הסלסאו. ברזיל מדורגת שנייה בבית, עם ניקוד זהה לשל צ'ילה וארגנטינה.

ארגנטינה יצאה למשחק חוץ קשה בפרו והשיגה יתרון יקר בדקה ה-83 לאחר שקמביאסו הקדים את ההגנה ודחק את הכדור פנימה. בתוך תוספת הזמן של המשחק, השהה פאנו הפרואני את התוצאה לאכזבת חניכיו של באסילה.

פרגוואי שומרת על המקום הראשון בבית לאחר ניצחון קליל בתוצאה 0:2 מול ונצואלה החלשה ונבחרת צ'ילה התאוששה מההפסד לסלסאו והביסה 0:4 את קולומביה. 

סבסטיאן אבראו, חלוצה של בית"ר ירושלים ונבחרתו אורגוואי, נראו רע וסיימו בתיקו ביתי מאופס מול אקוודור. אבראו עלה לשחק בדקה ה-69 אך אינו סיכן את השער.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק