הגרלה קשה לצעירה: איטליה

בהגלרת משחקי הפלייאוף שנערכה הצהריים במאלמו, קיבלה הנבחרת הישראלית את ההגרלה הקשה ביותר. המשחקים בעוד כחודש, המשחק הביתי ייערך בבלומפילד

יום שישי 12 ספטמבר 2008
אשר גולדברג

 היום, בשעה 13:15 נערכה הגרלת שלב ההצלבה של מוקדמות אליפות אירופה לנבחרות צעירות.

ישראל קיבלה את אחת מ-2 ההגרלות הקשות ביותר, שקיוו שלא לקבל את נבחרות אנגליה או איטליה. לצערם של מוטי איווניר ושחקניו, הנבחרת הוגרלה למשחק קשה מול איטליה. משחקי ההצלבה לעלייה לאליפות אירופה יתקיימו ב-11 וב-15 באוקטובר.

את הנבחרת איטלקית מאמן פרל לואיג'י קזיראגי, היא העפליה מהמקום הראשון בבית א' מבלי להפסיד משחק אחד (כזכור, ישראל הפסידה במשחק אחד במולדובה).

איטליה התמודדה באליפות אירופה הקודמת וסיימה אותה במקום החמישי, מקום שהבטיח לה את הכרטיס לאולימפיאדה, שם הגיעה עד לשלב רבע הגמר. 

ללא ספק, הכוכב הגדול של איטליה הוא סבסטיאן ג'יאובינקו, שחקנה בן ה-21 של הגברת הזקנה יובנטוס, אחד השחקנים הנמוכים בליגה האיטלקית וגובהו 1.64 סנטימטרים.

מנהל הנבחרת, אלי רוזן אמר לאחר ההגרלה: "זו הגרלה קשה, גם בפעם הקודמת קיבלנו הגרלה קשה מאוד שקיבלנו את צרפת ועברנו אותה".

מוטי איווניר, מאמן הנבחרת אמר: "על פניו זו הגרלה מאיימת, לא רציתי את איטליה. עכשיו שאנו יודעים מי היריבה, נעשה את הכל להתכונן ל-2 המשחקים"

טוטו תמוז: "הגרלה קשה מאוד. איטליה היא הנבחרת הטובה ביותר באירופה אבל לישראל אין היום חשש משום נבחרת".

ליאור ג'אן, קפטן הנבחרת הצעירה סיכם: "יש לנו את הניסיון. אנחנו לא חוששים לפני משחק משום קבוצה".

שחקני הנבחרת ייצאו למשחק הראשון שיערך איטליה מייד לאחר צאת יום הכיפורים, ב-9.10.

עוד לפני תוצאות ההגרלה, מאמן הנבחרת, מוטי איווניר ואלי רוזן, מנהל הנבחרת, אשר נמצאים במאלמו, שוודיה, קיוו להגריל יריבה נוחה. איווניר אמר לפני ההגרלה: "יש לא מעט נבחרות שלא רוצות להגריל אותנו וברור שנשמח לקבל את וולס, פינלנד או אוסטריה".

המשחק הביתי של ישראל צפוי להיערך באצטדיון בלומפילד.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק