יוטה במשבר

סן-אנטוניו חוזרת חבולה מלוס אנג'לס ותנסה להנחיל לג'אז הפסד רביעי ברציפות. אינדיאנה מגיע עם 10+ לאורלנדו שחזרה עם הפסד מהמשחקים מול בוסטון ומיאמי

יום שלישי 27 ינואר 2009
ליאור מיוחס
משחק מס' 23: יוטה ג'אז - סן-אנטוניו ספרס (2+)

למרות שיוטה מחזיקה במאזן בייתי מהטובים בליגה ולמרות שהספרס חזרו עם הפסד בשש הביקורים האחרונים בסולט לייק סיטי, הערב סן אנטוניו צפויה לשבור את הנאחס. יוטה סומנה כפייבוריטית על-ידי הווינר וזאת למרות שהקבוצה נמצאת בתקופה לא טובה. הג'אז הפסידו ביום ראשון האחרון בדנבר - הפסד שלישי ברציפות וסגרו מאזן 5-5 בעשרת המשחקים האחרונים.

סן-אנטוניו אמנם לא נראתה טוב מול הלייקרס, אבל בסטייפלס קשה לכל קבוצה להראות טוב. פופוביץ' הצליח לייצב את הקבוצה אחרי פתיחה רעה מאוד. דאנקן, פארקר וג'ינובילי נמצאים בכושר מצוין וליוטה יהיה מאבק קשהȠשצפוי להגמר בהפסד רביעי ברציפות, לראשונה העונה.

ההימור: 2

משחק מס' 24: אנדר\אובר (192) יוטה ג'אז - סן-אנטוניו ספרס

ג'רי סלואן וגרג פוӤוביץ' ידועים כמאמנים ששמים דגש על הגנה. ממוצע הנקודות של שתי הקבוצות מעמיד את המשחק על סביבות 195 ולכן ההימור קשה. יוטה מרבה לקלוע מעל 100 נק' בבית ויש תחושה שבגלל הלחץ ביוטה, הג'אז ישימו דגש על ההתקפה והמשחק יסתיים בסקור גבוה מ-192 נקודות.

ההימור: 2


משחק מס' 21: אורלנדו מג'יק - אינדיאנה פייסרס (10+)

אינדיאנה הפסידה את חמשת משחקי החוץ האחרונים שלה והלילה תתקשה להתמודד עם משחק הצבע של ېורלנדו והווארד. למרות המאזן הלא מחמיא, הפייסרס לא מובסים ולרוב מגיעים לדקות ההערכה עם סיכוי לניצחון.

אחרי שבעה ניצחונות רצופים, המג'יק הפסידו פעמיים ברצף לבוסטון ולמיאמי. גם היום, אורלנדו היא הפייבוריטית לנצח אבל התחושה היא שואן גנדי וחבורתו יסתפקו בניצחון דחוק ויתמקדו בלעצור את רצף ההפסדים ולצאת לדרך חדשה. אורלנדו תנצח אך לא בהפרש גבוה - אינדיאנה תילחם ולא תובס.

ההימור: 2

תגובות

טלספורט בפייסבוק

1