בלילי את קמנאן

רבע גמר הגביע הטורקי העמיד את סיבאספור במבחן קשה, משחק חוץ מול גלאטסראי. יאניק קמנאן ערך בכורה ובישל לפיני בלילי בשיתוף פעולה ראשון בין השניים. המשחק הסתיים ב-1:1, הגומלין בשבוע הבא

יום שלישי 27 ינואר 2009
מערכת TELESPORT

בימים האחרונים פורסמו כותרותȠרבות על שיתוף הפעולה בין פיני בלילי ויאניק קמנאן. קמנאן טען שהישראלי ניסה לחבל בהעברתו לקבוצה ומנגד הישראלי הכחיש כל קשר. היום נערך שיתוף הפעולה הראשון בין הצדדים וכבר נשא פרי.

מוליכת הליגה הטורקית סיבאספור יצאה למשחק חוץ במסגרת רבע גמר הגביעĠהטורקי מול גלאטסראי. יאניק קמנאן ופיני בלילי שיתפו פעולה לראשונה העונה, כאשר בלילי נכנס עם פתיחת המחצית השניה למשחק ויאניק קמנאן בדקה ה-68.

7 דקות עברו מאז כניסתו של הצרפתי אל המגרש וסיבאספור עלתה ליתרון. יאניק קמנאן שיחק על כנף שמאל והעߑיר כדור רוחב נהדר, בו מצא את פיני בלילי שבעט לפינה הרחוקה וסיבאס ביתרון 1:0. למרות חששות הישראלי בעקבות הלחימה בעזה וההשפעה על כך בעירו, הצמד זכה לתשואות מהקהל האורח.

גלאטסראי השוותה בדקה ה-91 של המשחק, ספק נבדל, אחרי החמצה מן העבר ߔשני של יאניק קמנאן במצב של אחד על אחד מול בשוער, אך סיבאספור יכולה להיות מרוצה מכך שתארח את הגומלין ב-3.2 שלזכותה שער חוץ.

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק