כדורסל הנשים על המפה

אלי רבי חוגג כרטיס לאליפות אירופה 2009: "הבנות של ישראל עשו דבר ענק". טל נתן: "יאללה אליפות אירופה!". שי דורון: "עלינו מהמקום הראשון וזה כבוד גדול לישראל"

שבת 13 ספטמבר 2008
מערכת TELESPORT
נבחרת הנשים של ישראל העפילה הערב לאליפות אירופה 2009, אחרי ניצחון על בריטניה. עם השריקה לסיום המשחק, אולם הכדורסל 'זיסמן' התמלא בשמפניות שנשפכו כמו מים בחגיגות של הבנות.

המאמן אלי רבי אמר בסיום: "במסיבת עתונאים בתחילת הקמפיין אמרתי שאנחנו נבחרת טובה. הקמפיין הוכיח שכשאני אומר משהו אני צודק. תנו קרדיט לבנות על קמפיין ענק. אני בסה"כ עושה את העבודה בראש המערכת. תודה לצוות שלי". 

"היתה היום אווירה מדהימה, קהל מדהים. הבנות של ישראל עשו דבר ענק. אני שמח מאוד כשאני מנצח משחק שהוא מובן מאליו, ואני מאוד מתרגש כשאני עושה מעבר לזה. מגיע לכולם שאפו, כדורסל הנשים עלה על המפה".

עוזר המאמן, טל נתן, הוסיף: "הבנות הן הגיבורות הראשיות של ההצגה. הנבחרת נכנסה בדלת הראשית לאליפות אירופה, בלי קיצורי דרך. אלי רבי הוא איש צנוע שנותן לכולם מחמאות, ועכשיו צריך לתת לו אותן. יאללה אליפות אירופה!".

שי דורון, שקלעה 28 נקודות במשחק, חגגה בסיום: "מגיע לכל הקבוצה קרדיט ראו כמה אנחנו עייפות פיזית ומנטלית מהמשחק מול אוקראינה. המשחק הזה הוכיח אופי. זה לא היה בית קל, ועלינו מהמקום הראשון וזה כבוד גדול לישראל".

לירון כהן אמרה: "היתה לי צמרמורת ויש לי כל פעם כשאני עולה למגרש. מגיעה הערכה לאיגוד הכדורסל ולקהל שהגיע. זה לא היה כדורסל גדול, אבל העיקר התוצאה. נגיע מוכנות ללטביה, את זה אני מבטיחה".

מירב דורי הוסיפה: "אני שמחה שהתעלינו בדקות האחרונות, כי כולם ראו שזה לא היה המשחק הכי טוב שלנו. לפעמים לא חשוב איך ניראים, אלא התוצאה. הנבחרת הזו יכולה להגיע רחוק. אני שמחה שלמרות שהיה קשה עשינו את זה".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק