מבחינתי, אבראו לא קיים

יו"ר הרשות לבקרה תקציבית, יאיר רבינוביץ' מסביר: "בית"ר לא ביקשה בכלל להעביר את סבסטיאן אבראו בבקרה. אין לו מעמד בכדורגל הישראלי". אבראן וסוכנו ינסו למצוא פיתרון מול איציק קורנפיין

יום ראשון 14 ספטמבר 2008
אשר גולדברג
"סבטסיאן אבראו לא קיים מבחינתי. הוא לא קיים ככדורגלן בישראל. בחוזה שלו כתוב שהחוזה תקף, רק אם הוא עובר בבקרה. מבחינתי הוא לא שחקן בישראל". כך אמר הבוקר, יאיר רבינוביץ', יו"ר הרשת לבקרה תקציבית.

החלוץ הארגנטינאי סבסטיאן אבראו, שנחת אתמול, יפגש עם היו"ר איציק קורנפיין, במטרה למצוא פתרון כספי להיפרדות הצדדים. אפשרי גם שאבראו ישאר בקבוצה עד שימצא קבוצה בחודש ינואר, אולם אז תהיה חייבת בית"ר לעבור דרך רבינוביץ'

רבינוביץ' אמר הבוקר ל-TELESPORT: "אני לא יודע איך הנושא ייפתר. החוקים החדשים ברורים וכל עוד ראשי בית"ר ירושלים לא ביקשו כלל להעביר אותו בקרה התקציבית, זה עניין שלהם ולא שלי".

סביר שמהבוקר ינסו אבראו וסוכנו, למצוא פיתרון לבעיה  בפגישות עם יו"ר בית"ר ירושלים, איציק קורנפיין. לשחקן חוזה על סך  1.5 מיליון יורו לעונה, אך הובהר לו כי הוא לא בתוכניות המקצועיות של בית"ר. 

אבראו אינו  יכול בשלב זה לחזור לריבר פלייט ואין בכלל ספק שאף קבוצה ישראלית לא תבקש לזכות בשרותיו, כמו גם קבוצות באירופה שספק אם ישלמו לו שכר כפי שמובטח לו בבית"ר. הבעיה של אבראו היא כי הוא לא יכול לפנות מוסדות ההתאחדות לכדורגל בישראל, מאחר שחוזהו לא אושר בבקרה ובמקרה של תביעה משפטית היא תהיה בבית משפט אזרחי.


תגובות

f

טלספורט בפייסבוק