הכדורסלנים עשו שמח לחולים

במסגרת פעילות של מנהלת ליגת העל לזכר רלף קליין שחקני מכבי ת"א, עירוני ר"ג ומ.כ גבעת שמואל ביקרו בבית חולים תל השומר

יום ראשון 14 ספטמבר 2008
מערכת TELESPORT

 מנהלת ליגת ווינר בכדורסל פתחה היום את הפרויקט למען הקהילה, ולזכרו של רלף קליין. הטקס המכובד שנערך בבית החולים ספרא שבמרכז הרפואי שיבא בתל השומר נפתח בדברים של מנהל בית החולים הפרופסור גדעון פרת, שהודה לאבנר קופל, יו"ר המנהלת, על היוזמה המבורכת. בהמשך סיפרה אלמנתו של רלף קליין, הגברת רותי קליין, שזו בדיוק הדרך שרלף היה רוצה שינציחו את זכרו, בפעילות למען ילדים.

בביקור השתתפו שחקני מכבי ת"א, עירוני ר"ג ומ.כ גבעת שמואל, שביקרו במספר מחלקות, העניקו את תמונות תערוכת 60 שנה לכדורסל הישראלי, כמו גם כדורים חתומים ומזכרות לילדים. "ביקור כזה מכניס הרבה פרופורציות לחיים, ומבחינתו לשמח את הילדים הנפלאים האלו זה הרבה מעבר לכדורסל", סיפר קפטן מכבי אלקטרה ת"א, דרק שארפ. "זו יוזמה מבורכת מאוד של מנהלת הליגה, ויצאנו מהביקור הזה מחוזקים כשראינו עם מה הילדים האלו נאבקים. זה בטח הרבה יותר קשה מאשר לשחק כדורסל".

יו"ר מנהלת הליגה, אבנר קופל, סיכם: "הלוואי ונוכל לארח את הילדים הנפלאים האלו באולמות הכדורסל, ונעשה להם שמח גם בעתיד. אני בטוח שרלף היה גאה לראות, ובוודאי היה משתתף בביקור שכזה. אני רוצה לאחל לילדים הרבה בריאות, ושיהיה להם את הכוח להתמודד ולנצח את המחלות. אני רוצה להצדיע לצוות הרפואי שעושה עבודת קודש למענם. אנחנו נמשיך לחזק, לחבק ולתרום לקהילה גם בעתיד".

 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק