גאידמק: גרשון תמיד נדחף

ליגת העל: ביקורת נוקבת חסרת תקדים של נשיא בית"ר י-ם בסיום המשחק בטדי, שידע גם לפרגן למאמן החדש: "כל הכבוד לעטר, יש כדורגל חיובי". רב"ש: "הורחקתי בצדק". בוזגלו: "הקהל שלנו עשה יותר רעש מבית"ר"

יום ראשון 14 ספטמבר 2008
אשר גולדברג
 בבית"ר ירושלים מרגישים פיספוס עצום לאחר התיקו המאופס מול מכבי תל אביב וזאת בעקבות ההחמצה המסמרת שיער של שמעון גרשון בפנדל בסיום המשחק.

נשיא בית"ר ירושלים, ארקדי גאידמק, היה זועם בסיום המשחק והפנה את מרבית כעסיו לשמעון גרשון: "גרשון תמיד נדחף". גאידמק הוסיף לעבר הפאמליה שלו: "אני בטוח שגרשון לקח את הכדור בלי שהמאמן הורה לו".

בסיום המשחק הוסיף גאידמק ואמר: "כל הכבוד לראובן עטר, ישנה אוירה אחרת בקבוצה והכדורגל הרבה יותר משוחרר והתקפי מאשר אצל המאמן הקודם". 

שמעון גרשון: "זה מאכזב מאוד. במיוחד ששיחקנו כדורגל טוב מאוד, היינו קבוצה ששלטה במשחק. הגיע הפנדל ומאוד רציתי להצליח במיוחד לעטר במשחק הבכורה, למרות שרציתי הכדור לא נכנס וזה הכדורגל והספורט.

"אני תמיד לוקח אחריות אין לי בעיה עם זה גם אם מחמיצים לפעמים בדרך, לקחתי את האחריות כי הרגשתי טוב".

"החמצנו לא מעט הזדמנויות"

רן בן שמעון, שעבר משחק לא פשוט אמר בסיום: ""אני לא מרוצה שאנחנו באים לטדי ואנחנו צריכים להוביל ולוקחים לנו את זה. ברמות האלה הגול לכאן הוא זה שקובע בסופו של דבר, זה שיצאנו מכאן עם נקודה, זה בסדר גמור". 

על המשחק: "נתנו גול חוקי, אני לא בא להסביר את ההתנהגות שהייתה כאן, דברים שקרו לנו לא ראו זאת היום. בית"ר זו קבוצה שמשחקת יחד שלוש שנים ומכבי ת"א רק שלושה חודשים. מעניין אותי לדעת איפה מאיר לוי היה היום? אני לא רוצה לדבר על רמת השופטים. עם כל ההחלטות שלי, אני לא יכול להגיב. אני מצטער על התגובה, אך אני עומד אחרי כל הדברים שלי".
גם לגבי השיפוט התייחס רב"ש: "אני מאוד מתפתה לדבר אבל אני יכול להגיד שנמשיך זאת, אבל הורחקתי בצדק".

ראובן עטר, אמר לאחר הבכורה: "בית"ר טובה. היום היינו טובים, אולם החמצנו הרבה, אבל היינו טובים. בהמשך נראה לא מעט שערים. ואנחנו נמשיך לשחק טוב".

מאור בוזגלו, אמר לאחר הפציעה: "זה היה משחק יותר טאקטי יותר הגנתי. יש לי רק  דבר אחד להגיד, שהקהל שלנו עשה רעש יותר מכל הקהל של בית"ר".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק