הכל מוכן לאולסטאר 2009

הלילה פורסמו רשימות המחליפים ובכך הסגלים המלאים של המזרח והמערב לקראת סוף שבוע האולסטאר שיתקיים ב-15-13/2.- מוכנים. שאקיל ירשום הופעה מס' 15 בקריירה, כרמלו נשאר בבית - ג'מיר נלסון בפנים

יום שישי 30 ינואר 2009
ליאור מיוחס

אחרי ספירת קולות המצביעים מרחבי העולם, בשבוע שעבר פורסמה רשימת החמישיות הפותחות למשחק האולסטאר 2009. הלילה פורסמה רשימת סגל המחליפים שנבחרו על-ידי מאמני הליגה, שבחרו את המצטיינים מתוך מובילי ההצבעה שלא נכנסו לחמישיות.

אורלנדו היא הקבוצה היחידה שתזכה ליותר משני נציגים באולסטאר. בוסטון תקבל ייצוג כפול בלבד כשריי אלן מוצא עצמו Ӕשנה בחוץ. שאקיל רושם הופעה מס' 15 באולסטאר כשהוא רחוק ארבע הופעות מהשיא של כארים עבדול ג'באר.

מזרח:
דווין האריס, הופעה ראשונה באולסטאר לגארד שעבר מדאלאס לניו-ג'רזי, שם הוא רושם ממוצעים של 21.6 נק' ו-6.5Ƞאס'. דני גריינג'ר, הסקורר הקטלני של אינדיאנה רושם הופעה ראשונה באולסטאר עם מספרים של 25.8 נק' ו-5 ריב' למשחק. ג'מיר נלסון, עוד שחקן עם הופעה ראשונה וגם מוצדקת. בעונתו החמישית וכאחד משלושה נציגים של אורלנדו, הגארۓ מוביל את המג'יק לעונה חלומית עם ממוצעים של 16.9 ו-5.4 אס' למשחק. שאר הנבחרים: כריס בוש, ג'ו ג'ונסון, רשאד לואיס ופול פירס.

חמישיית מזרח: דוויין ווייד, לברון ג'יימס, אלן אייברסון, קווין גארנט ודווייט הווארד

מערב:

במערב אין הפתעות גדולות מלבד בחירתו של דיוויד ווסט להופעה שניה ברציפות. אף אולסטאר במערב לא יופיע בפעם הראשונה שלו. ארבעה  כוכבים בולטים בהעדרם: סטיב נאש, כרמלו אנתוני, קווין דוראנט ומאנו ג'ינובילי. הנבחרים הם

חמישיית מערב: כריס פול, קובי בריאנט, אמארה סטודמייר, טים דאנקן ויאו מינג

לטבלת הליגה, המלצות ועוד - היכנסו לאיזורȠהמיוחד של ה-NBA

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק