הקסם עובד, ניצחון גדול למג'יק

N.B.A: חבורתו של סטאן ואן גנדי מסמנת את עצמה כאחת הקבוצות הבולטות בליגה עם ניצחון משכנע על קליבלנד 99:88, הספרס ניצחו בפיניקס 114:104

יום שישי 30 ינואר 2009
מערכת TELESPORT
שני משחקים נערכו הלילה בליגת ה-NBA כשהמרתק בינהם נערך באורלנדו בין שתיים מהמועמדות לזכות באליפות, ובו הוכיחה אורלנדו כי בביתה ספק אם אחת הגדולות תצליח לנצח אותה בזמן אמת.

אורלנדו מג'יק - קליבלנד קבאלירס 88:99
 
אורלנדו ממשיכה להראות שאסור בשום פנים לזלזל בה העונה, כשהיא רושמת ניצחון גדול על הקבאלירס הלילה, 99:88. את הניצחון המג'יק השיגו בעיקר בזכות משחק ההגנ۔ המעולה שהם ידועים בו כל כך, כאשר הם שומרים את קליבלנד על 32 נקודות בלבד במחצית השנייה.

המחצית הראשונה הייתה דווקא שייכת לקבאלירס, כשאר ז'רביאק קלע באחוזים נהדרים, כולל 3 מ-3 מטווח השלשה, ו-5 מ-5 מהשדה. קליבלנד עוד הצליחה להגיע להפרש דו ۡפרתי, אך רק בשביל לסיים את המחצית ביתרון מזערי של נקודה אחת בלבד. 

במחצית השנייה משחק ההגנה המצויין של המג'יק בא לידי ביטוי, והזריקות של קליבלנד הפסיקו להיכנס. לברון ג'יימס אמנם סיים את המשחק עם 23 נקודות, 8 אסיסטים ו-8 ריבאונדים, אבל מצۓ שני עם 10 מ-27 מהשדה ו-3 מ-6 מהקו.

אורלנדו, תחת פיקודו של הווארד, שסיים את המשחק עם 22 נקודות ו-18 ריבאונדים השתלטה על המשחק ולא נתנה לקבאלירס הזדמנות לחזור. טורקוגלו תרם 19 נקודות עם 11 ריבאונדים, ראשאד לואיס הוסיף מספר זהה של נקודות, בעוד ߩהרכז המבטיח שנבחר לנבחרת האולסטאר לראשונה בחייו, ג'אמיר נלסון, סיים עם 18 נקודות, ועם 4 מ-6 לשלוש. 

בן וואלאס סיים משחק אומלל עם 2 נקודות ו-3 ריבאונדים בלבד בכל המשחק, כאשר גם מו וויליאמס, אחד השחקנים הבולטים של קליבלנד העונה היה רחוק משߙאו, וסיים עם 12 נקודות באחוזים נוראיים מהשדה. פיניקס סאנס - סאן אנטוניו ספרס 112:104

אחרי משחק צמוד בכל אורכו, הספרס הצליחו להשיג ניצחון חוץ על הפיניקס סאנס, הרבה̠בזכות משחק מצויין נוסף של מאנו ג'ינובילי, שקלע 18 מ-18 מקו העונשין, וסיים את המשחק עם 30 נקודות, ו-9 ריבאונדים.

אחרי מחצית שקולה שהסתיימה בשוויון 57:57, סאן אנטוניו נתנה רבע שלישי מצויין עם 32 נקודות, שהעניק להם את היתרון שהחזיק עד הסיום.
בנוסף למשחק המצויין של ג'ינובילי, שני הכוכבים הגדולים האחרים של הספרס, דאנקן ופארקר הצטיינו גם כן כשדאנקן קולע 20 נקודות ומוריד 15 ריבאונדים, ופארקר מוסיף 26 נקודות ו-5 אסיסטים. 

אצל הסאנס בלטו בעיקר אמארה סטאדמייר עם IJ8 נקודות ו-10 ריברונדים, גראנט היל הותיק שסיים עם 20 נקודות ו-10 ריבאונדים גם כן, וסטיב נאש, שתרם 16 נקודות ולא פחות מ-18 אסיסטים.

 
תמונות: Gettyimages

תגובות

טלספורט בפייסבוק