גאידמק יוזם פרידה מגרשון

יום למחרת המופע המביש של ארקדי גאידמק וההתלהמות נגד שמעון גרשון, הבעלים ממשיך בקו המיליטנטי ויוזם מהלך לפרידה משמעון גרשון. אחד השחקנים: הפרידה קרובה

יום שני 15 ספטמבר 2008
אשר גולדברג

ביום שלישי תחזור בית"ר ירושלים להתאמן כששמעון גרשון וחבריו, שזכו היום ליום חופשי יחזרו
לבית וגן לקראת משחק הבית הבא בליגה, נגד הכח עמידר רמת גן אבל השיחות בבית"ר ירושלים בקרב השחקנים הם לא בנושא התיקו המאופס מול מכבי ת"א.

גם לא הנושא מכירת הכרטיסים או נכסיו של גאידמק או המשחק הבא של הקבוצה, כולם בעיקר מדברים על האמירות הקשות ועל מופע האימים של ארקדי גאידמק נגד הבלם, שהחמיץ אתמול בדקה האחרונה פנדל קובע.

אחד השחקנים אמר ל-TELESPORT: "בשיחות שאנחנו מקיימים, אנחנו פותחים באמירה של גאידמק: פאטשמו גרשון ?" (למה גרשון).

השחקנים מודעים למהלך שהתחיל בחדר האירוח, כשגאידמק כבר היה "מתודלק" באנטי גרשון ולאורך כל דקות המשחק, העביר עליו ביקורת. ערוץ הטלויזיה שליווה את גאידמק במשחק ראה הצגות של הנשיא, שלא נראו במהלך משחק כדורגל של הבוס, שבדרך כלל שומר על איפוק הפעם זה היה איש אחר, מכוון וברור בכל אמירה שלו.

שחקן בבית"ר ירושלים אמר: "לא ברור לנו מדוע הוא תפס את גרשון כקורבן, באמירות כל כך קשות פוגעות ומעליבות, שאין אחריהם אלא פרידה מהקשר בין שני הצדדים".

גורם בבית"ר ירושלים אמר: "אין ספק שההוראה של גאידמק היא לנסות לשחרר את גרשון מבית"ר ירושלים למרות שיש לו חוזה גם לעונה הבאה מעבר לעונה הנוכחית. אין ספק שלקראת המשחק ראובן עטר ישמע בבירור מה יש לגאידמק להגיב בנושא".

גרשון עצמו קיבל לאורך היום מאות שיחות טלפון, שלרובם הוא לא ענה מאוהדים, מחברים ומסתם אנשים שראו את העוול שנגרם לו על ידי גאידמק. גרשון עצמו לא הגיב ומתוכנן להגיע לאימון מחר כרגיל כדי לראות איך התפתחו הדברים.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק