גוטמן בשיטה של אינטר

הפועל ת"א סיימה ההכנות לדרבי נגד גיא לוזון ובני יהודה. אחרי שאלי גוטמן אימץ את השיטות של מנצ'סטר יונייטד וברצלונה, "האדומים"̠יעלו מחר עם הפילוסופיה של מוריניו ואינטר האיטלקית

יום שישי 30 ינואר 2009
אשר גולדברג
תתפלאו, אבל שחקני הפועל ת"א אינם מתבלבלים משיטות המשחק ומהדוגמאות שמביא לתידרוכים המקצועיים מאמנם אלי גוטמן.

במשחקים המוצלחים האחרונים התבקשו יבואה וחבריו ללמוד ממנצ'סטר יונייטד, ברצלונה ויובנטוס. לקראת המפגש המסקרן ߞחר בבלומפילד נגד בני יהודה ומאמנה גיא לוזון, לוקח גוטמן את שחקניו לנחישות ולדבקות במטרה של מוליכת הסרייה A האיטלקית, אינטר, של ז'וז'ה מוריניו.

גוטמן השכיח מהשחקנים העייפים את הדרבי וההפסד בגביע הטוטו למכבי ת"א, 0-1 באמצע השבוע. גוטמן גם ۔צליח להרגיע כמה אוהדים שהגיעו למתחם "חודורוב" וביקשו הסבר לעליה בהרכב חסר במיוחד ולהפסד במשחק היוקרתי מול הצהובים של אבי נמני.

גוטמן ועוזרו יוסי אבוקסיס גם קיימו שיחות אישיות עם השחקנים שחלקם ביקשו להבהיר: "העובדה שזהו המשחק השߜישי בתוך חמישה ימים לא תשפיע עלינו ולא תשמש כתירוץ במידה ולא ננצח את בני יהודה".

פציעתו של ביבראס נאתכו תמנע ממנו לפתוח בהרכב. גוטמן תירגל את השינוי באימון המסכם. אלין טופוזאקוב שהצטיין בגביע הטוטו בדרבי, נראה מאושר במיוחד נוכח זימונו לנߑחרת בולגריה, למשחק בעוד כשבועיים מול שוויץ. טופוזאקוב יתופקד כבלם יחד עם ואליד באדיר, מהלך שישלח את דה סילבה לקישור האחורי.

בהפועל ת"א מבקשים מהאוהדים להגיע לבלומפילד וליצור לשחקנים רוח גבית שתעזור לצימצום הפערים בצמרת מהמוליכה מכבי חיפה̮

תגובות

טלספורט בפייסבוק