דיברתי כאוהד. טעיתי

ארקדי גאידמק הגיע לאימון בית"ר ירושלים והתנצל בפני שמעון גרשון על אמירתו בסיום המשחק מול מכבי תל אביב: "אני מאחל לשמעון גרשון בהצלחה ושהוא ימשיך איתנו עוד הרבה שנים"

יום שלישי 16 ספטמבר 2008
אשר גולדברג, שלמה חסיד

 ההתקפה החסרת תקדים של ארקדי גאידמק כלפי שמעון גרשון בסיום משחק התיקו מול מכבי ת"א ומכירת הנכסים של גאידמק לאחרונה, יצרו אי שקט במועדון הבית"רי, אי שקט שאולי הגיע לסיומו.

הבעלים של בית"ר הגיע לאימון של הקבוצה הצהריים. גאידמק שוחח עם שמעון גרשון ואמר לו כי הוא מתנצל על איבוד השליטה. לאחר מכן אמר גאידמק: "דיברתי כאוהד ולא כבעלים. כאוהד צדקתי, כבעלים לא.  שוחחתי עם גרשון והתנצלתי. זה היה משחק טעון ודיברתי יותר מידי. אני מאחל לשמעון גרשון בהצלחה ושהוא ימשיך איתנו עוד הרבה שנים"

ההתקפה של גאידמק על הבלם שמעון גרשון בעקבות החמצת הפנדל מול מכבי ת"א בדקה ה-90, נודעה לשחקנים כשכבר עזבו את איצטדיון טדי לביתם.

גאידמק, שירד מתא הכבוד לאיזור חדרי ההלבשה ועצר במספר מוקדים, שלח את הפנינים לעברו של גרשון, בין השאר אמר: "כשהשחקן הזה ישב ביציע ולא שיחק - שמחתי. איתו ירד לי הביטחון, אני לא יודע למה דווקא הוא בעט את הפנדל והרס את המשחק".

שחקן בכיר בבית"ר אמר: "האמירות של ארקדי קשות וכואבות. אסור שיאמרו דברים כאילו נגד שום שחקן בעקבות החמצת פנדל או כל דבר אחר במגרש. ג'ון טרי פיספס פנדל בגמר ליגת האלופות, ואיש לא התבטא נגדו כפי שארקדי התבטא בסיום המשחק".

שחקן אחר אמר: "ארקדי מראה לגרשון את הדרך הביתה. כנראה שהחוזה שיש לגרשון לשנתיים הבאות על-סך מליון דולר מפריע לו עכשיו. נראה איך עטר וקורנפיין יגנו על גרשון".
עוד אמר השחקן: "אם גרשון לא ישחק בשבת נגד מול הכוח - זו תהיה פשיטת רגל לכדורגל".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק