ג'ון טרי ישחק מול יונייטד

קפטן ובלם צ'לסי, זכה בעירעור שלו נגד הכרטיס האדום שספג במשחק הליגה מול מנצ'סטר סיטי, ויעמוד לרשותו של סקולארי במשחק העונה ביום ראשון, בשיחזור גמר ליגת האלופות

יום שלישי 16 ספטמבר 2008
אסף בילגורי
 ג'ון טרי, הבלם והקפטן של צ'לסי יוכל לשחק במשחק הליגה מול מנצ'סטר יונייטד ביום ראשון, למרות שספג כרטיס אדום במשחק הליגה האחרון מול מנצ'סטר סיטי.

טרי ספג אדום אחרי עבירה על ג'ו החלוץ הברזילאי, אך צ'לסי עירערה לבית הדין המשמעתי של ההתאחדות בטענה שג'ו לא היה השחקן האחרון בדרכו לשער ולכן לא היה צריך להישלף כרטיס אדום.

העירעור שהגישה צ'לסי התקבל אחרי צפייה חוזרת במסך הטלוויזיה והממצאים העלו שאכן ג'ו לא היה השחקן האחרון בדרכו לשער משום שקראבאליו ובוסינגוואה הפורטוגלים היו בדרך.

טרי היה אמור להרצות עונש הרחקה משלושה משחקים ובנוסף למשחק מול היונייטד היה אמור להחמיץ גם את משחק גביע הליגה מול פורטסמות' ואת משחק הליגה מול סטוק העולה החדשה.

מדובר בתוספת כח משמעותית מאוד עבור צ'לסי במשחק הקשה מול אלופת אירופה, שתחסר את הבלם המצטיין שלה נמניה וידיץ', שגם הוא ספג אדום במשחק מול ליברפול.

צ'לסי תארח הערב את בורדו הצרפתית, במסגרת המחזור הראשון של ליגת האלופות ותתחיל במסעה שוב כל הדרך עד לגמר, בו הפסידה בעונה שעברה ל... מנצ'סטר יונייטד.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק