מתיאוס והקוון עשו סולחה

מכבי נתניה החתימה את ה פנמי אלברטו זפאטה שנחת בבוקר בישראל וחתם על החוזה . לותר מתיאוס נפגש עם הקוון נחמיאס והשניים יישרו את ההדורים. מתיאוס: "הבין שלא קיללתי".

יום ראשון 01 פברואר 2009
אשר גולדברג

לותר מתיאוס ודניאל יאמר מחפשים חיזוק דרך נבחרת פנמה, ואתמול (שבת) אחרי מאמצים רבים הגיעו להסכמה עקרונית עם אלברטו זפאטה, שחקן הנבחרת הלאומית של פנמה. 

הבוקר נחתȠהחלוץ הפנמי בישראל על מנת לעבור בדיקות רפואיות, שעברו בהצלחה. החלוץ חתם על חוזה עד לסיום העונה, כשהתנאים סוכמו עוד לפני הגעתו ארצה.

זפאטה בן ה-30 יגיע למכבי נתניה במקומו של אדווין אגילר, שסירב להגיע לישראל וחשש מהמצב הבטחוני כאן. לנתניה כבר יש שחקן מפנמה, אלברטו בלאנקו. משחק הבכורה של חלוץ הרכש צפוי להיות במשחק החוץ בשבת מול הלהיט של הליגה, בני-יהודה.

עוד בנתניה הבוקר, המאמן לותר מתיאוס נפגש עם הקוון שבתאי נחמיאס אחרי שהמאמן הואשם ויועמד לדין על כך שעל פי דו"ח השופט קילל את קוון המשחק, שבתאי נחמיאס.

השניים התפייסו ומתיאוס אמר לאחר הפגישה: "הוא הבין שלא קיללתי אותו אלא כעסתי על טזאמטה. אני חושב שאין צורך שאני אגיע לבית הדין, יישרנו את ההדורים. אני מתייחס בכבוד לשופטים, למרות מה שאמרתי בעבר על השופטים בישראל אני בטוח שנצא לדרך חדשה, זה הזמן שזה יקרה".

למרות זאת, מתיאוס יועמד לדין ביום שלישי כי אין כל אפשרות לבטל את כתב האישום שנרשם. אפשרות שככל הנראה תעשה היא הזמנת נחמיאס כדי להעיד לטובת המאמן.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק