החזרתי לקהל האדום אהבה

גיא לוזון לא התרגש מקבלת הפנים לה זכה במשחק מול האקסית והגיב בציניות. עוד מהמאמן "אמרתי לחניכים שלי שהמשחק הזה תלוי בנו. שאם נבוא ונשחק את המשחק שלנו, ננצח". אלי גוטמן: "כל הכבוד לבני יהודה"

שבת 31 ינואר 2009
מערכת TELESPORT

בני יהודה הביסה הערב (שבת) את הפועל תל אביב 0:3, ומאמן הכתומים גיא לוזון המאושר אמר בסיום: "אמרתי לחניכים שלי לפני המשחקȠשהמשחק הזה תלוי בנו. אמרתי להם שאם נבוא ונשחק את המשחק שלנו ננצח. אנחנו צריכים לשמור על צניעות". 

על היחס שספג מהקהל האדום של הפועל תל אביב אמר לוזון בציניות: "החזרתי לקהל האדום אהבה". עוד מהמאמן הצעיר: "אנחנו משӪפרים ממשחק למשחק, יש עוד המון לאן להשתפר. הצעירים שלנו עוד לא מימשו את כל הפוטנציאל שלהם. נתרכז בעבודה קשה".

אלירן עטר הוסיף: "שיחקנו כמו גברים. עשינו מה שהמאמן שלנו מבקש וניצחנו. אנחנו רק רוצים להמשיך ככה. יש ۜנו רוח צעירה, המון התלהבות ורצון".
 
אלי גוטמן המאוכזב סיכם את המשחק: "אחרי שחזרנו מהפסקת החשמל היתה רק קבוצה אחת על המגרש וזו בני יהודה. כל הכבוד להם. לא חושב שצריך להתפרק אחרי שסופגים גול אחד. נסיק את המסקנות ߕנמשיך הלאה. מעבר לנקודות איבדנו במגרש את מה שאפיין אותנו במשך התקופה האחרונה- המשחק המסודר".

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק