לא אבדה תקוותנו

נבחרת ישראל הצליחה לנצח את בוסניה 74:88 בזכות משחק פנטסטי של ליאור אליהו, ונשארה בתמונת הסיכויים להעפיל ליורובאסקט

יום רביעי 17 ספטמבר 2008
מערכת TELESPORT
נבחרת ישראל אירחה מוקדם יותר הערב {רביעי} את נבחרת בוסניה למשחק בו רק ניצחון היה משאיר אותנו בתמונת הסיכויים לסיים במקום הראשון או השני בבית. לאחר מחצית ראשונה בה הבוסנים הצליחו להחזיק ביתרון, החבורה בכחול-לבן בראשותו של ליאור אליהו שהציג משחק אדיר הצליחה להתאושש ובסופו של דבר ניצחה 74:88.

רבע ראשון

לא ברור האם הרבע הראשון שימש גם כתחרות שלושת, אך לפחות כך זה נראה על המגרש. בתוך 6 דקות הבוסנים כבר קלעו 3 שלשות, וגם חניכיו של צביקה שרף תפרו שניים משלהם. 

רבע שני 

ישראל אומנם הצליחה לצמצם את הפער ברבע השני בזכות יכולת מצוינת של ליאור אליהו, אך הבוסנים בתצוגת שלשות מצוינת שמרו על היתרון.

שתי דקות לסיום הרבע ליאור אליהו הצליחו להשתלט ראשון על ריבאונד והוסיף שתי נקודות קלות לישראל, אך מיד אחר כך הבוסנים כמיטב המסורת החזירו במהירות עם שלשה בצד השני.

הרבע הסתיים בזריקת שלשה חלשה במיוחד של יותם הלפרין עלייה השתלט ליאור אליהו, והשלים 12 נקודות ו-10 ריבאונדים ברבע אדיר עבורו.

רבע שלישי

6:27 דקות לסיום הרבע ליאור אליהו המצוין שלח את גיא פניני שנותר חופשי ומאושר ברחבה הבוסנית, בכדי לצמק לשלוש נקודות בלבד. 51:48 לבוסנים

מי אם לא ליאור אליהו דאג לעלות את ישראל ליתרון ראשון במשחק 5:30 דקות לסיום בדאנק יפיפה.

גם יותם הלפרין מציג משחק מצוין היום, ושתי דקות ו-40 שניות לסיום הרבע השלישי שחקנה של אולימפיאקוס חלף בקלילות על פני שומרו והעלה את מאזנו האישי ל-13 נקודות עם ליי-אפ קל.

הרבע השלישי המצוין של נבחרת ישראל הסתיים גם בצורה הטובה ביותר. מאיר טפירו כמו ווינר אמיתי הוריד את השעון ובשנייה האחרונה קלע שתי נקודות וסיים את הרבע ביתרון  59:65 לישראל. 

רבע רביעי

כולנו מכירים את הפוטנציאל הטמון ביותם הלפרין, והיום הגארד בן ה-24 סוף סוף מימש את אותו פוטנציאל. שלשה מן הפינה הימינית 5 דקות לסיום העלתה את מאזנו האישי ל-18 נקודות.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק