גרנט חוזר לפורטסמות

התקשורת האנגלית מדווחת על פיטוריו של טוני אדאמס במהלך היום וגם על המחליף שלו, אברם גרנט שיחזור לקדנציה שנייה ߑקבוצתו של סשה גאידמק. גרנט היה בקבוצה מנהל מקצועי לפני שהגיע לצ'לסי

יום שני 02 פברואר 2009
אשר גולדברג
 אברם גרנט דחה מספר הצעות במהלך העונה האחרונה כדי לקבל את האתגר שהוא ראוי לו ובמיוחד חיכה להצעה מהפרמייר-ליג,, אז זה קרה. התקשורת האנגלית מדווחת הבוקר על כך שהמאמן הנוכחי של פורטסמות', טוני אדאמס, יפוטר במהלך היום ושאברם גרߠט יהיה מחליפו.

על פי התקשורת האנגלית, אם המהלך הזה יצא אל הפועל, גרנט ישוב לאמן באנגליה לראשונה מאז אותו גמר ליגת האלופות, אותו הפסיד לאלכס פרגוסון על-ידי בעיטות הכרעה מ-11 מטר. כאמור גרנט החל את דרכו באנגליה בקבוצת פורטסמות' כמנהל מקצועי ומשם עבר לצ'לסי והחליף את מוריניו.

בתקשורת האנגלית כמו כן מדווח על קשריו של אברם גרנט עם הבעלים של פומפי, שהוא כמובן סשה גאידמק, הבן של ארקדי.  גם מצבו הכלכלי של סשה גאידמק על פי דיווחים אינו יציב וייתכן כי הקבוצה תימכר בעתיד הקרוב.
פורטסמות' תחת טוני אדאמס השיגה העונה 2 ניצחונות בלבד מאז לקח את הקבוצה לפני 15 מחזורים. במחזור האחרון הפסידה פורטסמות' 1:3 לפולהאם וירדה עד למקום ה-16 בפרמייר-ליג, נקודה מעל הקו האדום.

תגובות

טלספורט בפייסבוק