התוצאה לא משקפת

אלי גוטמן מסכם את ההפסד לסנט אטיין: "לא היינו צריכים להפסיד, בהרבה דקות שיחקנו כדורגל טוב. אם מישהו עשה אותנו פייבוריטים זה בסדר, אבל אני ידעתי מול מי אנחנו משחקים"

יום חמישי 18 ספטמבר 2008
מערכת TELESPORT
הפועל תל אביב רשמה הפסד הערב (חמישי) 2:1 לסנט אטיין במסגרת הסיבוב הראשון של גביע אופ"א. בעוד שבועיים ייצאו האדומים לגומלין קשה בחוץ, שיכריע את זהות העולה לשלב הבתים.

מאמנה של הפועל תל אביב, אלי גוטמן, אמר בסיום: "בחצי הראשון דווקא שיחקנו כדורגל טוב, אבל הגענו עד 30 מטר מהשער של היריב ולא היתה לנו את הפעולה האחרונה. הם שיחקו הגנה נכונה, והבקיעו שער בהזדמנות הראשונה שלהם". 

"פתחנו את המחצית השניה לא טוב. גם השער השני שספגנו נבע מטעות שלנו. שיחקנו נגד קבוצה טובה, אבל התוצאה לא משקפת. לא היינו צריכים להפסיד. בהרבה דקות שיחקנו כדורגל טוב. אם מישהו עשה אותנו פייבוריטים זה בסדר, אבל אני ידעתי מול מי אנחנו משחקים. הם שיחקו נכון, כמו שצריך לשחק באירופה".

על הירידה התלולה ביכולת של דימיטר טלקיסקי הוסיף גוטמן: "היכולת של טלקיסקי לא כתמול שלשום. אני לא יודע בדיוק לשים את האצבע על הסיבה. גם השחקן מודע לזה וגם אנחנו מודעים לזה, ואני מקווה שיכול ליכולת שלו במהרה".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק