תכירו: אנדילוי

גביע דייויס: הראל לוי ואנדי רם הביסו במשחק הזוגות את מתיאס סילבה ומאוריציו אצ'זו 1:6; 1:6; 2:6, והעלו את ישראל ליתרון 1:2 בהתמודדות מול פרו. הכרטיס לבית העליון במרחק נגיעה

שבת 20 ספטמבר 2008
מערכת TELESPORT
אחרי הניצחון של דודי סלע וההפסד של הראל לוי אתמול (שישי), העלו היום הצמד הישראלי הראל לוי ואנדי רם את ישראל ליתרון של 1:2 בהתמודדות מול פרו, אחרי שגברו על מתיאס סילבה ומאוריציו אצ'זו ב- 3 מערכות, 1:6; 1:6; 2:6.

כזכור, הראל לוי החליף את יוני ארליך, בן זוגו הקבוע של אנדי רם, שנעדר בגלל פציעה. גם
הפרואנים ערכו חילוף ברגע האחרון, ובמקום מירנדה והורנה (מס' 1 ו-2 בסגל של פרו) עלו להתמודדות מתיאס סילבה ומאוריציו אצ'זו (3 ו-4). התוצאה- טיול קליל של הישראלים לניצחון.

מחר (ראשון) ישחקו דודי סלע והראל לוי במשחק היחידים, מול לואיס הורנה ואיבן מירנדה בהתאמה, ביום האחרון של ההתמודדות אשר יקבע מי תהיה הנבחרת שתזכה בכרטיס המיוחל לבית העליון של גביע הדייויס.

הראל לוי אמר בסיום: "עשינו את העבודה, אנדי ואני. עליתי עם המון ביטחון והיה לי פרטנר מצוין. כרגע אנחנו מובילים 1:2, ואני מקווה שדודי יסיים את העבודה מחר. במידה ולא, אני מקווה שאני אסיים אותה. המשחק נותן לי ביטחון למחר, יש לי תחושה טובה של תרומה לנבחרת. אנדי ואני הבאנו נקודה, ואני בתחושה טובה יותר מאשר אתמול".

אנדי רם הוסיף: "היה כיף להנות מול הקהל, לתת פוש לנבחרת. קשה לשחק מול זוג חלש, ולשמור על ריכוז לאורך כל המשחק. הראל היה מאוד דרוך, עם אדרנלין טוב לפני המשחק, ולאורך כל המשחק הוא דחף אותי. זה ייתן לו הרבה למחר. השמחת חיים שלו חזרה וזה חשוב למקרה שהוא יצטרך לשחק את המשחק הקובע. המשחק היום נתן לו ביטחון וחיבור לקהל". 

מערכה ראשונה: טיול קליל לרם ולוי

הצמד לוי את רם לא הזדקקו לזמן התאקלמות ושברו כבר במשחקון השני. הם שמרו על ההגשות שלהם ועלו ליתרון קליל של 0:3 אחרי חמש דקות בלבד. לוי ורם המשיכו לעשות ככל העולה על רוחם וכמעט שלא נתקלו בהתנגדות מצידם של צמד הפרואנים. המערכה הראשונה הסתיימה תוך חצי שעה עם 1:6 חלק של הצמד הישראלי.

מערכה שניה: הטיול הישראלי נמשך

גם את המערכה השניה לוי ורם פתחו עם שבירה מהירה, ועלו ליתרון של 0:2. הצמד הפרואני הצליח אומנם לצמק ל- 2:1, אולם המשכה של המערכה היה כמעט זהה לתחילתה, כשרם ולוי השיגו שבירות נוספות וטיילו ל- 1:6 במערכה, ו- 0:2 במשחק כולו. הצמד הפרואני לא יכול לצמד הישראלי, ועד כה זה בהחלט לא כוחות.

מערכה שלישית: ניצחון כחול לבן

הפרואנים היו קרובים לשבירה בפתיחת המערכה, אך רם ולוי לא אפשרו להם ועלו ל- 0:1. המשחקונים המשיכו להיות קלילים עבור צמד הטניסאים הישראלי, שעלו ל- 0:3 במערכה ללא כל קושי. בהמשך, סילבה ואצ'זו הצליחו, לשם שינוי, לשמור על חבטות הפתיחה שלהם פעמיים ברציפות וצימקו ל- 4:2, אך ה- 2:6 לא איחר להגיע.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק