אוהדי פת שוקלים להחרים

הפועל פ"ת נמצאת בתקופה רעה מאוד. ההפסד בדרבי מחזות שעבר לא עובר בשקט אצל אוהדי הקבוצה, ששוקלים לנקוט בצעדי מחאה. אופייה ייעדר מול סכנין

יום שלישי 03 פברואר 2009
אשר גולדברג
 הפועל פ"ת נמצאת במשבר. הקבוצה הפסידה את כל חמשת משחקי הליגה האחרונים שלה, כאשר ההפסד בדרבי היה הכואב מכולם, בטח שמבחינת אוהדי הקבוצה.

אוהדי הפועל פ"ת לא מתכוונים לעבור בשקט על הפסד הדרבי, בפעם השניה העונה̠מול היריבה העירונית ועל כך שהקבוצה לא התחזקה כראוי בחלון ההעברות הנוכחי.

האוהדים המסורים של הקבוצה, שהגיעו בהמוניהם לדרבי והתאכזבו קשות, שוקלים להחרים את המשחק מול סכנין ביום שבת, כאות מחאה למצב הקשה בו שרוייה הקבוצה.

למרות ששמותәהם של שי מיימון ודן רומן עלו כמועמדים לחיזוק במלאבס, מי שחתמו היו היימן אבו סלאח וחייר סספדס הפרואני והרכש היה צנוע מאוד.

לזאביק זלצר ואלי מחפוד יש בעיה קשה לקראת בני סכנין בשבת, מאחר שהבלם הקבוע של הקבוצה סטיבן אופייה, נפצע בדרבי וייעדר כשלו۩ה שבועות.

זה מותיר לצוות המקצועי של הקבוצה רק שני בלמים בסגל. את גל כהן ואת איציק כהן, ששניהם יפתחו כצמד בלמים מול סכנין. לקבוצה גם אין מגן שמאלי טבעי, ומי שימשיך לאייש את התפקיד הזה גם בשבת הוא שגיב כהן הצעיר.

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק