החלום שהפך לסיוט

ג'מיר נלסון, הגארד המצטיין של אורלנדו מג'יק, שנבחר לפני כשבוע, בפעם הראשונה בקריירה, להשתתף במשחק האולסטאר, קרע רצועה בכתפו וייתכן שסיים את העונה

יום שלישי 03 פברואר 2009
ליאור מיוחס
ג'מיר נלסון חי מאז תחילת עונת ה-NBA הנוכחית - בחלום. הגארד המצויין של אורלנדו מג'יק מוביל את קבוצתו לפתיחת עונה מדהימה שקבעה שיא ניצחונות בהיסטוריית הפרנצ'ייז של המגי'ק, תוߚ תצוגת הכדורסל הטוב ביותר שהראה בארבע עונותיו בליגה.

החלום נמשך ולפני כשבוע הוכרז נלסון כאולסטאר, לראשונה בקריירה, כשנבחר ע"י מאמני הליגה וחובבי הכדורסל בעולם להשתתף במשחק האולסטאר שייתקיים בעוד כשבועיים בפיניקס, אריזונה. במשחק הזה, נלסוߟ כבר לא יקח חלק.

ג'מיר נפצע במשחק האחרון של אורלנדו, בהפסד לדאלאס. בדיקת ה-MRI גילתה שרצועה בכתף השחקן נקרעה והנזק וזמן ההחלמה תלויים באופן הטיפול בקרע. השӗקן יהיה חייב לבצע את הניתוח בשלב כלשהו, אך קיימת אופציה של דחיית הניתוח לפגרה.

נלסון ניצב כעת בפני דילמה: הגארד יכול לבחור לסכן את הכתף, לנוח כחודש ולאפשר לרצועות הכתף להתאחות באופן טבעי, או לנתח את הכתף ובעצם לקבוע זמן החלמה שהוא מעבר לӢונה הנוכחית.

במידה והמג'יק לא יבצעו טרייד בימים הקרובים, פציעתו של נלסון, שרושם העונה מספרים נהדרים של 17 נק' ו-6 אס' למשחק, צפויה לתת את מפתחות ניהול המשחק של אורלנדו לידיו של אנתוני ג'ונסון הותיק.
 

תגובות

טלספורט בפייסבוק

1