פאשלה בחלוקת המדליות בגמר

פאשלה ענקית של ההתאחדות לכדורגל היו"ר אבי לוזון העניק מדליות זהב לאשדוד וכסף למכבי ת"א. אבי נמני מפרגן לשחקניו. מרקו בלבול יעמוד ליד משמעתי

יום חמישי 05 פברואר 2009
אשר גולדברג
פאשלה ענקית בטקס חלוקת המדליות בסיום גמר גביע הטוטו. יו"ר ההתאחדות לכדורגל אבי לוזון ומנכ"ל הטוטו עופר פרי, התבלבלו והעניקו מדליות זהב לשחקני אשדוד ומדליות כסף לשחקני מכבי ת"א. שחקני אשדוד המאוכזבים אפילו לא שמו לב, חלקם הגדול השליך בחדר ההלבשה את המדליות, או נתן אותם כשי למקורבים.

שחקני מכבי ת"א הופתעו לראות שהם עונדים את מדליות המקום השני, אספו את המדליות ונכנסו לחדר ההלבשה כדי להתחלף, אבל התברר להם שרק מדליות בודדות נשארו להחלפה.

בהתאחדות לכדורגל התנצלו על הטעות והבטיחו להשלים את כמות המדליות החסרות היום או מחר.

ביום שני יועמד בלבול לדין על העלבת השופט אסף קינן, במשחק מול מכבי חיפה, כך החליט תובע ההתאחדוӪ שלום אבן עזרא.

"אני שמח בשביל השחקנים"

מכבי תל אביב זכתה הערב (שבת) בגביע הטוטו לעונת 2008/09, ומאמנה אבי נמני אמר בסיום: "אני שמח בשביל השחקנים יותר מאשר בשבילי. יש פה שחקנәם שאף פעם לא זכו בתואר, ולמרות שזה גביע הטוטו אולי זה יפתח להם את הדרך לזכות בתארים אחרים".

"השחקנים נתנו את הלב על המגרש. ברבע השעה האחרונה הם היו מותשים. לא דיברנו בכלל על נושא העייפות לפני המשחק. באים ומשחקים. לא מעניין אף אחד אםȠאתה עייף או לא כשאתה עולה על המגרש, רק הניצחון חשוב".

נמני מסתכל קדימה: "אנחנו החלטנו על בנייה של מכבי לטווח הארוך. זה שזכינו בגביע בטוטו זה לא אומר שהכל עכשיו השתנה לטובה. יש לנו הרבה עבודה, נאבד עוד נקודות בדרך בגלל חוסר נסיון ובסוף נחזיר את מכבי למקום שהיא צריכה להיות בו".

המאמן הצהוב חתם את דבריו בפן אישי ואמר: "אני נהנה מאוד לאמן".

צילום ועריכה: קרבצ'יק אביחי

תגובות

טלספורט בפייסבוק

1