באים לנצח את פנאתינייקוס

מכבי ת"א תתמודד הערב מול פנאתינייקוס ושאראס, במסגרת טורניר ההכנה במוסקבה. קרלוס ארויו כבר מוכן למשחק הראשון הערב. שאראס: "אני מתרגש, יהיה קשה מול ארויו"

יום שני 22 ספטמבר 2008
שלמה חסיד

מכבי ת"א תפתח היום את סידרת משחקי ההרצה בזירה הבינלאומית, כשתפגוש יריבה מוכרת, פנאתינייקוס היוונית, במסגרת טורניר מוסקבה.

מכבי כבר קיימה משחק הכנה אחד בישראל עם השחקנים החדשים, ובו היא לא התקשתה לפרק את הקבוצה המאוחדת של גליל/גלבוע.

קרלוס ארויו, הרכז שהגיע מה-נ.ב.א בכסף גדול וכיכב במשחק מול הגליל, אמר לקראת המשחק מול היוונים: "זה לא משחק ביני לבין שאראס, אלא בין מכבי לפנאתינייקוס. אנחנו יכולים לנצח יש פה שחקנים טובים ויש פה קבוצה  טובה. המטרה ללכת רחוק ביורוליג ואני מקווה שננצח ונפתח את משחקי ההכנה ברגל ימין".

דאור פישר, שחקן רכש נוסף שהגיע מהליגה הבלגית, אמר: "מצפה לנו משחק מאוד לא פשוט אבל אני מאמין שממשחק למשחק אנחנו נשתפר ונגיע ליורוליג מוכנים. השבוע אנחנו משחקים כמעט כל יום וזו הזדמנות לקבוצה להתחבר ולהכיר אחד את השני ולהפוך לקבוצה לוחמת".

אפי בירנבוים, מאמן הצהובים אמר: "פנאתינייקוס היא יריבה מהטופ האירופי ויש לנו כבוד אליה, אלה משחקים שנועדו לאפשר לקבוצה להתחבר. אני מאמין שיהיה משחק טוב והזדמנות טובה בשביל השחקנים כדי להשתפשף ברמה הגבוהה ביותר".

מאמן פנאתינייקוס, זלימיר אובראדוביץ אמר: "מכבי בנתה קבוצה מצויינת, קבוצה לפיינל-פור. ארויו כוכב ענק. שחקנים כמוהו לא היו מגיעים ליורוליג בעבר, אבל עצם העובדה שהוא כאן מראה שהיורוליג הופך משנה לשנה לטורניר חזק. היריבות קשה ויהיה לנו משחק קשה מול מכבי".

שאראס לא הסכים להתראיין, אולם בפגישה עם אנשים מכבי במוסקבה הוא אמר" "אני מתרגש מאוד. מזל שזה לא היה משחק רשמי כי אז ההתרגשות היתה גדולה יותר. יהיה לי קשה מול ארויו ומול מכבי בכלל. אני חושב שכל תוצאה אפשרית". 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק