גוטמן חושב שהוא קאפלו

שחקן בהפועל ת"א הביע התייחסות למאמנו, אלך גוטמן, שחושב ששחקניו הם מברצלונה וצ'לסי: "הוא חושב שתמיד יבואה יגיע וישים גול". בינתיים גוטמן נזף בותיקים דווקא

יום חמישי 05 פברואר 2009
אשר גולדברג

 עד משחק גביע הטוטו של הפועל תל אביב נגד מכבי תל אביב היה נדמה שאלי גוטמן יוצר קבוצה, שבאמת מתאימה לזכיה בתואר האליפוߪ. הפטפטת בהפועל תל אביב הייתה ענקית ואלי גוטמן כטוב ליבו במספר ניצחונות שהשיגה הקבוצה, השווה את שחקניו לאלו של ברצלונה, צ'לסי מנצ'סטר יונייטד וקבוצות אחרות  לפי הישגי המנצחים.

השחקנים שהבינו שאי אפשר לנצח בלי הפסקה הלכו עם גוטמן בקו חשיבה מוۘעה, אולם שני
ההפסדים למכבי תל אביב ולבני יהודה הפכו את גוטמן שוב לאיש של ביקורות, נזיפות  וההערות.

אין יותר אינטר ומילאן, מי שחטף הפעם היו שחקניו הותיקים, להבדיל מהצעירים איתם התעסק עד כה. בראש הותיקים היו יגאל אנטבי, וואליד באדיר: שניĠהקפטנים ובן לוז. גוטמן דיבר על ביטחון עצמי מופרז, על יהירות, חוסר מחויבות, העדר נחישות ומשמעת טאקטית בפירוש התפרקות כללית.

השחקנים הרכינו ראש  ולא רצו ליצור חיכוכים עם מאמנים, אך אחד משחקני הקבוצה אמר: "גוטמן כבר אמר שהוې האשם  בהפסדים, אבל לא הסביר מדוע. אפשר לראות שהוא לא מרכיב את השחקנים הטובים יותר ובעיקר בעמדות הנכונות. הוא חושב תמיד יגיע יבואה וע"י גול יעשה לו את הכותרות.

"זה לא כך, היום הוא השפיל את השחקנים שנותנים עבורו את הכל. הכל יגיע אליוȠכבומרנג. הוא לא יודע איך להתנהג אחרי הפסדים. הוא חושב שהוא קאפלו". 

תמונה: gettyimages

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק