רק שכחו לכבוש

ליגת העל: במשחק השלמה של המחזור השלישי נפרדו עירוני קרית שמונה והפועל תל אביב בתיקו מאופס. בקרית שמונה חנכו יציע חדש

יום שני 22 ספטמבר 2008
אשר גולדברג

יש תקווה לקרית שמונה. הקבוצה הצפונית ביותר בליגת העל, הצליחה לסחוט תיקו משמעותי
ללא שערים מול הפועל תל אביב, שלא נראתה כמוכנה לקרבות הגדולים של העונה.

לאחר ההפסד לסט. אטיין, קיוו בהפועל תל אביב להרים את המוראל במשחק ההשלמה בצפון
מול קרית שמונה, זה אומנם לא קרה, ועם כל הכנות בהפועל צריכים להרים גבה לגבי היכולת
הפושרת במשחק. האדומים היו צריכים לנצח, אבל נפלו לתרדמת בכל הקשור להתקפה.

פה ושם הברקות, אבל לא ראינו מחץ, לא ראינו משחק שוטף של קבוצה שמתיימרת להיות
במרכז העליון של הטבלה ולגוטמן יש לא מעט עבודה בהמשך.

צעירים מבטיחים ישנם בקרית שמונה, האווירה הרגועה בגבול לבנון מסבה אושר לשחקנים, שמקרינים זאת על הדשא. אין ספק כי השחקן המצטיין במשחק זהו דני עמוס, שוער הקבוצה, שעצר לא מעט שערים בטוחים והפגין ביטחון עצמי גבוה. גם עומר פרץ בהתקפה ביחד עם יובל אבידור כמעט שגנבו שער ניצחון, אבל זה יתעכב להמשך. בינתיים ק"ש רושמת בסה"כ נק' שנייה. 

מחצית ראשונה: כמה מצבים, אבל איפה השערים?

הפועל תל אביב פתחה במעט התלהבות ובדקה ה-6 ניסה מהראן לאלה הצעיר לבעוט מחוץ לרחבה, והכדור שרק לקורה. 10 דקות לאחר מכן ביברס נאתכו גם כן ניסה את מזלו מרחוק, אבל דני עמוס עצר מצויין. 

בדקה ה-20 אביחי ידין יכל להכנס לרשימת שערי העונה, כאשר שלח פגז מ-30 מטר, כדור שננעץ רק בקורה. שבע דקות לאחר מכן, דני עמוס עצר עוד שער בטוח, כאשר יבואה הזין את ורמוט וכמעט כבש שער ראשון במשחק. 

קרית שמונה התעוררה מעט מאוחר, כאשר בדקה ה-32 יובל אבידור זיהה את פרץ, שמקרוב לא הצליח לדחוק את הרגל בזמן המתאים. חמש דקות למחצית, דני עמוס מנע שער כמעט עצמי מראשו של נוסבאום. 

ההזדמנות השנייה הטובה של ק"ש במחצית הראשונה נראתה סמוך לסיומה, כאשר עומר פרץ רץ באגף וכמעט כבש. ומנגד סמואל יבואה נגח מצויין וכבר הכניע את דני עמוס, אבל הקורה מנעה שער בטוח. 

מחצית שנייה: אין יצירתיות, אין שערים..

קרית שמונה עלתה במחץ למחצית השנייה. בדקה ה-50 גיא צרפתי שיחרר בעיטה ספק חלשה ספק חזקה שננעצה בקורה. קרית שמונה המשיכה לתקוף, אך עדיין חוסר חדות הורגש על הדשא. 

בדקה ה-58 נאתכו הוחלף על ידי טלקיסקי. בדקה ה72 ערן זהבי, שנכנס למשחק כמעט וכבש שער במהירות, אך דני עמוס עצר מצויין, מנגד דקה לאחר מכן אביסטריס גם כן השפיע על אניימה, אך איבד את המסגרת.

הפועל עירוני קרית שמונה: עמוס, נוסבאום, ביטון, חסארמה, בכר, סואן, אגודה, צרפתי (רן קוז'ק, 83), שבתאי, פרץ (אביסטריס, 69) ואבידור.

הפועל תל אביב: אניימה, דה סילבה, טופוזאקוב, קנדה, שיש, אבוטבול, ידין (ערן זהבי, 71), נאתכו (טלקיסקי, 58), ורמוט לאלה (ואליד באדיר, 79)  ויבואה.

שופט המשחק: שי שטרית.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק