שובו של הקאמבק

הבשורה מהמשחק של מכבי אתמול מול פנאתינייקוס, היתה שובו לחיים של טל בורשטיין, אחרי שנתיים של פציעות. מקורבי השחקן בטוחים שהוא החלים לגמרי

יום שלישי 23 ספטמבר 2008
שלמה חסיד
 אחת הבשורות המרעננות מהמשחק של מכבי אתמול מול פנאתיייקוס, היתה חזרתו לחיים של טל בורשטיין, שנתיים אחרי שנפצע והושבת.

בורשטיין נראה אתמול כמו חדש ושיחק היטב כמו בימים הטובים וגם קיבל קרדיט ממאמנו החדש אפי בירנבוים, שנראה כי הוא מאמין בו. במכבי בטוחים שהם הרוויחו מחדש את השחקן ואופטימיים שטל יתרום השנה למכבי מהניסיון והיכולת שאיפיינה אותו לפני הפציעה. 

הסקאוטר דני גוט התלהב מהשחקן ואמר: "היה כיף לראות אתמול את  טל. זה טל הישן והטוב. הוא שיחק היטב, נראה טוב ונראה שהפציעה מאחוריו, גם פיסית וגם מנטאלית. אנחנו צופים שהוא ייתן עונה טובה ויעזור לנו. אני חושב שהרווחנו פה שחקן מהצמרת הגבוהה של היורוליג וטל בורשטיין בכושר, שווה הרבה למכבי ת"א".

רגב פנאן, חברו הטוב של בורשטיין אמר: "טל עבד כל הקיץ קשה מאוד עם המאמנת האישית שלו ועם מאמן הכושר יורם מנחם ותודה לאל הוא נראה מצויין. הוא התחיל את האימונים טוב, הוא עושה את כל הפעולות בצורה חלקה בלי בעיות. חשוב לומר שהוא חזר לעצמו. זה שחקן שהיה שותף לשלוש זכיות עם מכבי ביורוליג, הוא היה בכל הסרטים ברמות הכי גבוהות. הניסיון שלו חשוב מאוד לקבוצה ומדובר בתוספת כח משמעותית".

משה סגל, גיסו של בורשטיין והפיסיוטרפיסט של בני השרון, עמד לצידו בכל תקופת ההחלמה ואמר: "לא הרבה היו חוזרים משתי פציעות רציניות, אבל טל הוא לא בנאדם רגיל. הוא חזק בראש, הוא לא מוותר והוא מוכן לתת את הכול בשביל הכדורסל. לחזור מפציעה חוזרת לא כל שחקן מסוגל". 

סגל הוסיף: "אפילו שיקאוסקאס מפאו עבר את אותה פציעה בידיוק בגיד אכילס והוא שוקל להפסיק את הקריירה. כשטל נפצע הוא לא חושב פעמיים, הוא ידע שהוא חוזר. הוא החליט בינו לבין עצמו והוציא את זה לפועל. היום הוא קוצר את הפירות ואני בטוח שמכבי תהנה ממנו השנה".

בורשטין עצמו אמר: "מבחינתי רק לפתוח את העונה כמו כולם זו כבר הרגשה מצויינת. אני מקווה ומאמין שאתרום השנה למכבי, אני מרגיש טוב. בנינו פה קבוצה טובה ואני מקווה שתהיה לנו עונה מוצלחת. אפי מאמין בי ואני מאמין שאחזיר לו על המגרש".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק