זה שער השנה באירופה

ליגת העל: בני יהודה ומכבי נתניה נץרדו אומנם ב- 1:1, אבל הדבר היחידי שהתעסקו בו בסיום היה שערו הנדיר ביופיו של אלירן עטר. עוד מלוזון: "אנחנו קבוצת צמרת בזכות ולא בחסד"

שבת 07 פברואר 2009
מערכת TELESPORT
בני יהודה ומכבי נתניה סיימו את משחקן בתיקו 1:1, וגיא לוזון פתח את דבריו בסיום עם מחמאות לאלירן עטר על שערו המדהים: "שער השנה בארץ? זה שער השנה באירופה. אנחנו שמחים על השער, אבל מאוכזבים מאובדן שתי הנקודות". 

"אסור לשכוח ששיחקנו מול יריב עיקש מאוד. אנחנו קבוצת צמרת בזכות ולא בחסד. אנחנו במקום שמגיע לנו להיות בו, ורואים את זה ביכולת שלנו". 


מכבי ߪ"א השיגה ניצחון חוץ חשוב בקרית שמונה, 1:2 על הקבוצה המקומיתואבי נמני אמר בסיום: "ניצחון מאוד מאוד חשוב, מול יריב חזק. אני מאמין שהרבה קבוצות גם צמרת יתקלו פה בהרבה קשיים. אחרי השבוע הקשה שעברנו, מגיע לשחקנים לנצח. לא קל לשחק שלושה משחקים בחמישה ימים, השחקנים היו תפוסים מהדקה ה-70". 

על שערי הבכורה שכבשו שני שחקני הרכש החדשים, חיים מגרלשווילי וסקוט סילי, אמר נמני: "השערים שלהם מראים שההתקלמות שלהם היתה יותר מהירה ממה שחשבנו. הם עדיין לא התאקלמו במאה אחוז, ואנחנו נשלב אותם בסבלנות".

נמני התייחס לעובדה שהקבוצה לא נלחצה כשנקלעה לפיגור: "הקבוצה שלנו הכי צעירה בליגה מבחינת גילאי השחקנים, ולא ניתן להם להכנס ללחץ מיותר מהלחץ שהם במילא נמצאים בו. אנחנו לא מלחיצים אותם בפיגור".

אלי כהן סיכם: "התוצאה מדברת בעד עצמה. היינו צריכים להבקיע שערים בכדי להשוות. יש לנו סימפטום של פוסט עונת הצלחה. אנחנו חוטפים גולים של חוסר ריכוז. אנחנו צריכים לדעת להימנע מספיגת שעריߝ משום דבר".

"מכבי התעוררה אחרי השער שלנו, וקיבלנו שערים בדקות קריטיות. זו היתה נפילת מתח. זה סימפטום של חוסר ביטחון, ואחר כך המשחק כבר לא שוטף. כשאתה בפיגור, תוכנית המשחק משתבשת. היריב מסתגר ומשחק על מתפרצות".

&quoʹ;אנחנו חייבים להחזיר לקבוצה את הביטחון ואת האמונה. רואים שהקבוצה רוצה ומנסה, אבל כשאנחנו סופגים, רמת המשחק יורדת באופן דרסטי".


מכבי חיפה גברה על הכח עמידר רמת גן 0:2אלישע לוי סיכם: "שיחקנו מאוד בוגר, נכון. הכח צופפו עם המון שחקנים. הנענו את הכדור בצורה מסודרת, שקטה, דאגנו להרחיק את הכח מהשער שלנו. דאגנו שהמשחק יתנהל בשקט, ללא בעיות".

דודו דהאן
אמר בסיום: "תוכנית המשחק שלנו הצליחה די טוב, אבל ספגנו̠שער בדקה מאוד קריטית. זה שיבש לנו את התוכניות. השער השני של חיפה היה שער יוצא מן הכלל, שער של כדורגל. חיפה שלטו לגמרי במשחק, אבל לא הגיעו למצבים מול השער. לא היטבנו לשחק היום, אבל עם זה אני לא חושב שהיינו שווים הפסד".

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק