אני מתרגש להתחיל לשחק

רודני וויט ישחק אחה"צ במדי מכבי תל אביב מול צסק"א מוסקבה. בירנבוים "הוא יוסיף לנו המון". קרלוס ארויו: "רק מעטים יודעים' אבל רודני זאת הסיבה שהגעתי למכבי.

יום רביעי 24 ספטמבר 2008
שלמה חסיד

 במכבי ת"א מתכוננים להופעת הבכורה של רודני וויט, הערב במשחק האימון מול צסק"א (16:30). וויט החמיץ את שני משחקי המבחן נגד גליל ופנאתנייקוס עקב פציעה, אולם היום הוא כשיר לפתוח את הופעותיו במכבי.

וויט: "זה יום מיוחד ואני מתרגש מאוד. חיכיתי למשחק הזה המון זמן, לא היה קל לצפות בשחקנים מהצד. אני בטוח אתרגש במשחק ואני מקווה שזה יעבור לי מהר.  נבנתה כאן קבוצה מצוינת שיכולה ללכת עד הסוף".

המאמן אפי בירנבוים אמר ל-TELESPORT: "אנחנו שמחים לקבל את רודני. הוא שחקן מצוין שיוסיף לנו המון. יש לו תפקיד חשוב בפאזל הקבוצתי ואני בטוח שהוא יכנס מהר לעניינים וייתן עונה טובה".

איך ההתנהגות שלו עד עכשיו?

"מראש לא היו לי ספקות לגביו. הוא בנאדם שבא לעבוד, להצליח, מקצוען אמיתי ואנחנו מרוצים ממנו. את התשובות הוא ייתן על המגרש".

קרלוס ארויו, חברו הטוב, אמר: "רק מעטים יודעים' אבל רודני זאת הסיבה שהגעתי למכבי. שיחקתי איתו בעבר, הוא שכנע אותי להגיע לקבוצה. מדובר בשחקן יוצא מן הכלל ובחור מצוין. הנוכחות שלו תעזור לי ולאחרים והוא בהחלט יוסיף לנו המון".

צילום: maccabifans

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק