4

נחזיר את הכבוד מול י-ם

קפטן מכבי ת"א, דרק שארפ, מדרבן את השחקנים לקראת מפגש השיא ביום ראשון מול הפועל ירושלים וכמובן המילה נקמה, היא המוטיב המרכזי. פישר: "לא שכחנו את המשחק הקודם". דרוקר: "אני מכביסט יותר מכולם"

שבת 07 פברואר 2009
שלמה חסיד

 מכבי תל אביב ערכה במוצאי שבת לקראת המשחק מחר (ראשון) מול הפועל ירושלים, משחק הסופר קלӐסיקו של הכדורסל הישראלי.

דיאן  פישר, שעוד היה שחקן טרי במפגש הקודם אמר: "אנחנו רוצים לנקום בהפועל ירושלים. לא שכחנו את המשחק הקודם, הגיע הזמן להחזיר את הכבוד. כל השחקנים אצלנו יודעים מה מערכת היחסים בין שתי הקבוצות ואני חושב שמחר זה הזמן לסגור את החשבון".

קפטן מכבי ת"א, דרק שארפ אמר: "במשחק בירושלים נראנו פשוט בושה וחרפה. אנחנו הותיקים הסברנו לשחקנים החדשים, כמה המשחק הזה טעון ומרגש. אני בטוח שכל השחקנים יגיעו למשחק כדי להחזיר את הכבוד. נעשה את זה ואז נחשוב על ריאל מדריד".

הסנטר הישראלי, יניב גרין אמר: "אנחנו צריכים להוכיח להפועל ירושלים, לקהל ולנו מי הקבוצה הכי טובה בארץ. אנחנו יותר טובים מירושלים, נוכיח זאת במגרש. מכבי תל אביב ננצח מחר ובצוۨה משכנעת כמובן".

מי שהעניק לירושלים את השנים הכי יפות, שרון דרוקר, עוזר המאמן אמר: "יש לי יחסים מצויינים עם ירושלים. הבאתי להם את היול"ב קאפ. כעת אני במכבי ,תמיד זה משחק חשוב ומרתק, אניר וצה לנצח יותר מכל אחד אחר פ۔". 

תמונות: באדיבות maccabifans

תגובות

טלספורט בפייסבוק