החשש: גאידמק יברח לחול

העיתון כלכליסט מפרסם: עו"ד שגב משתלט על אוסיף וביהמ"ש אישר בקשת לוי קושניר ובלרם צ'יינרי לצו עיקול כל הנכסים של ארקדי גאידמק. הנושים חוששים שגאידמק יוציא נכסים לחו"ל ויעזוב את הארץ

יום חמישי 25 ספטמבר 2008
מערכת TELESPORT

 העיתון כלכליסט מפרסם הבוקר כי ארקדי גאידמק עומד לאבד את כל נכסיו בישראל.

על פי הפרסום בעיתון: "מתחת לפני השטח מתחיל בשעות אלה מירוץ בין הנושים של גאידמק להציל את כספם. נושים אלה הם בנק המזרחי, צבי ויליגר, ואורי שני. חלק מהם הביע חשש כי גאידמק יוציא נכסים לחו"ל ואף יעזוב את הארץ.

 עם זאת, צריך לזכור שבקשה של ויליגר להוציא צו עיכוב יציאה מהארץ נגד גאידמק בשבוע שעבר – נכשלה, לאחר שפרקליטיו של גאידמק, משרד עו"ד יוסי שגב, הבהירו כי אין בכוונתו לעשות זאת, וכי עסקיו חובקי עולם ובכל פעם שיצא מהארץ גם חזר אליה.  

"בנוסף לכך, בית המשפט המחוזי בתל אביב קיבל היום באופן חלקי את בקשתו של אורי שני לעקל מניות של ארקדי גאידמק בחברת אוסיף באופן זמני ומיידי עד לסכום מרבי של 9.8 מיליון שקל. זאת מתוך סכום של 31 מיליון ששני ביקש לעקל במקור".

ככל הידוע, הערבויות שניתנו עבור תקציב בית"ר ירושלים לגבי עונת 2008/9 מוגנות ולכן אין חשש לניהול הקבוצה במהלך העונה הנוכחית, אולם לגבי העונה הבאה, נראה שמרבית שחקני הקבוצה החתומים על חוזה ארוך טווח ייאלצו למצוא חלופות. בנוסף, לא ברור מה יעלה על הכנסות הקבוצה בעונה הנוכחית

לידיעה בעיתון כלכליסט לחצו כאן.

 

 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק